2017

FESTIVAL DIRECTORS

Atara Frish, Niv Fux

מנהלי הפסטיבל

עטרה פריש, ניב פוקס

FESTIVAL PRODUCERS

Danielle Angel, Zohar Nevo

מפיקי הפסטיבל

זהר נבו, דניאל אנג'ל

HOSPITALITY

Ma'ayan Rypp

אירוח

מעיין ריף

TECHNICAL MANAGER

Shai Skiff

מנהלים טכניים

שי סקיף

באירוע הפתיחה מושק אתר האינטרנט T-Port מבית היוצר של הפסטיבל, המפגיש בין בעלי עניין בתעשיית הקולנוע הקצר לבין יצירה סטודנטיאלית מעשרות בתי ספר בעולם. באירוע אמנות רב תחומי שמתקיים בסינמטק, מוזיקאים, אמנים ויוצרים אחרים מתחקים אחר הסרט "אודיסיאה בחלל" בשלל פרשנויות מעניינות. במסגרת התרחבות הפעילות ברחבי העיר, תערוכה אינטראקטיבית בשם "The Enemy", המשלבת לראשונה מציאות מדומה עם שחזור תלת ממדי, מוצבת במרכז תל אביב. באותה השנה, אורחי הכבוד שפוקדים את הפסטיבל מסמנים גיוון חסר תקדים בייצוג לתחומים שונים בתעשייה, וביניהם התסריטאי והסופר השבדי הנס רוזנפלד, העורך הדני יאנוש בילסקוב-יאנסן והצלם האיטלקי לוקה ביגאצי.

The festival's T-Port website, which brings together parties interested in the short film industry and student works from dozens of schools around the world, is launched at the opening event. In a multidisciplinary art event held at the Cinematheque, musicians and artists present their various, interesting interpretations of the film "Odyssey in Space". As part of the expansion of activity throughout the city, "The Enemy", an interactive exhibition which combines virtual reality with a three-dimensional reconstruction, is installed in the heart of Tel Aviv. That year, thee guests of honor attending the festival signify an unprecedented diversity in the representation of different fields within the industry. Among them are Swedish author and screenwriter Hans Rosenfeldt, Danish editor Janus Billeskov Jansen, and Italian cinematographer Luca Bigazzi.

poster
JURY
  • Michael Marczak - Poland
  • Ben Thompson - USA
  • Eran Kolirin - Israel
  • Istvan Borbas - Sweden
  • Cord Dueppe - USA-Germany
  • Janus Billeskov-Jansen - Denmark
  • Zohar Wagner - Israel
  • Zohar Wagner - Israel
  • Dimitra Karya - France
  • Joseph Cedar - Israel-USA
  • Zoe Rossion - Switzerland
  • Elite Zexer - Israel
  • Evgenia Dodina - Russia-Israel
  • Anne Parent - France
  • Anat Shperling - Israel
  • Hugo Sigman - Argentina
GUESTS OF HONOR
  • Karim Ben Khelifa - Belgium / Tunisia
  • Hans Rosenfeldt - Sweden
  • Skip MacDonald - USA
  • Fred Raskin - USA
  • Luca Bigazzi - Italy
  • Antx?n G?mez - Spain
  • Helene Adamo - France
  • Hugo Sigman - Argentina
  • אורחי כבוד
  • קארים בן חליפה - בלגיה / תוניסיה
  • הנס רוזנפלד - שוודיה
  • סקיפ מקדונלד - ארצות הברית
  • פרד רסקין - ארצות הברית
  • לוקה ביגאצי - איטליה
  • אנטון גומז - ספרד
  • הלן אדמו - צרפת
  • הוגו סיגמן - ארגנטינה
  • שופטים
  • מיכאל מרצ'אק - פולין
  • בן תומפסון - ארצות הברית
  • ערן קולירין - ישראל
  • איסטבן בורבאס - שוודיה
  • קורד דופה - ארצות הברית/גרמניה
  • יאנוש בילסקוב-יאנסן - דנמרק
  • עמיר מנור - ישראל
  • זהר וגנר - ישראל
  • דימיטרה קאריה - צרפת
  • יוסף סידר - ישראל/ארצות הברית
  • זואי רוסיון - שוויץ
  • עילית זקצר - ישראל
  • יבגניה דודינה - רוסיה/ישראל
  • אן פארן - צרפת
  • ענת שפרלינג - ישראל
  • הוגו סיגמן - ארגנטינה
WINNERS הסרטים הזוכים
  • A Fire Will Burn
    אש תוקד
    Tohar Lev Jacobson
    טוהר לב יעקובסון
  • Madre Tierra
    תמר ואמנון
    Shir Newman
    שיר ניומן
  • No Child Left Behind
    לא בבית ספרינו
    Rani Avidan
    רני אבידן
  • A Night With No Dawn
    לילה חסר שחר
    Sara Bozakov
    שרה בוזקוב
  • Home Made
    כמו בבית
    Shira Meishar
    שירה מישר
  • Heritage
    בן ממשיך
    Yuval Aharoni
    יובל אהרוני
  • A night in Tokoriki
    לילה בטוקוריקי
    Roxana Stroe
    רוקסנה סטרו
  • Wild Tides
    גאות ושפל
    LU PO-SHUN
    לו פו-שון
  • Dekalb Elementary
    בית-הספר היסודי דקאלב
    Reed Van Dyk
    ריד ואן דיק
  • Seide
    סייד
    Elnura Osmonalieva
    אלנורה אוסמונליבה
  • The Art of Not Appearing
    האמנות של הבלתי נראות
    Pernille Rivedal Hellevik
    פרניל ריבדאל הלוויק
  • Everlasting Mom
    אמא לנצח
    Elinor Nechemya
    אלינור נחמיה
  • Large Soldier
    חייל לארג
    Noy Barak
    נעה גוסקוב
  • Voicemail
    תא קולי
    Amir Faherdin
    אמיר פכרדין
THE COMPETITION'S FILMS סרטים משתתפים
  • The International Competition התחרות הבינלאומית
    • The Happy Days
      הימים המאושרים
      Agostina Guala
      אגוסטינה גואלה
    • Adele
      אדל
      Mirene Igwabi
      מירן איגוואבי
    • Frankie15
      פרנקי 15
      Livia Perneel
      ליביה פרניל
    • Angelika
      אנג'ליקה
      L?opold Legrand
      לאופולד לגרנד
    • The Elusive
      התחמקות
      Ely Chevillot
      עילי שבילוט
    • I Just Wanted You to Say
      רק רציתי שתגיד
      Vanessa Silva
      ונסה סילבה
    • The Babysitter
      הבייביסיטר
      Fr?d?ric Chalt?
      פרדריק שלטה
    • Night flight
      טיסת לילה
      Clara L’Heureux-Garcia
      קלרה ל'הורו-גרסיה
    • Silence
      שתיקה
      Liu Mengjiao
      לו מנגז'או
    • A Time to Stay, A Time to Leave
      עת להישאר, עת לעזוב
      XU Jingxin
      שו ג'ינגשין
    • The Fishermen
      הדייגים
      B?ra Anna Stejskalov?
      ברה אנה סטסקלובה
    • About Birds and Bees
      על ציפורים ועל דבורים
      Janne Vanhanen
      יאנה ואנהנן
    • Dreaming Of Baltimore
      לחלום על בולטימור
      Lola Quivoron
      לולה קוויבורון
    • Gabber Lover
      אהבה לצלילי הגאבר
      Anna Cazenave-Cambet
      אנה קזנבה- קמבט
    • Bodycam
      מצלמת גוף
      St?phane Myczkowski
      סטפן מייכזקווסקי
    • I made you I kill you
      יצרתי אותך הרגתי אותך
      Alexandru Petru Badelita
      אלכסנדרו פטרו בדליטה
    • Tezen
      טזן
      Shirley Bruno
      שירלי ברונו
    • GABI
      גבי
      Michael Fetter Nathansky
      מיכאל פטר נתנסקי
    • MY SECOND EYE
      העין השנייה שלי
      Ahmad Saleh
      אחמד סאלח
    • Mayday Relay
      אות מצוקה
      Florian Tscharf
      פלוריין שרף
    • The World We Live In
      בעולם שלנו
      Hanna Fischer, Sofiia Melnyk, Nina Prange
      האנה פישר, סופיה מלניק, נינה פראנגו
    • All of us
      כולנו
      Katja Benrath
      קטיה בנראת׳
    • In Ayahs eyes
      בעיניה של איה
      David Wagner
      דוד ווגנר
    • Cigarbox Blues
      בלוז לקופסת הסיגרים
      Christopher Kaufmann
      כריסטופר קאופמן
    • The Limit
      גבול
      Sonia Saharan
      סוניה סהראן
    • The Sleeping Saint
      הקדושה הנמה
      Laura Samani
      לאורה סמאני
    • Keren Or (A Ray of Light)
      קרן אור
      Lihi Sabag
      ליהי סבג
    • Heritage
      בן ממשיך
      Yuval Aharoni
      יובל אהרוני
    • Ten Bell Tolls
      עשרה צלילי פעמון
      Eli Rezik
      אילי ריזק
    • Big Sister
      אחותך
      מיכל גסנר
      מיכל גסנר
    • The Bride's Tree
      עץ הכלה
      Shadi Habib Allah
      שאדי חביב אללה
    • Fish Out of Water
      דג מחוץ למים
      Yuta TAKASU (Mr)
      יוטה טאקשו
    • Overcoming
      התגברות
      Kohei Hayashi
      קואי היאשי
    • When Grey is a Colour
      כשאפור הוא צבע
      Marit Weerheijm
      מאריט ווירהיים
    • Dilapidated
      התמוטטות
      Ole Sebastian K?ss
      אולה סבסטיאן קאס
    • In the Parking Lot
      בתוך מגרש החנייה
      Juliana Orea
      ג'וליאנה אוראה
    • Evil Deeds
      מעשים שטניים
      Piotr Domalewski
      פיוטר דומאלווסקי
    • The Return
      השיבה
      Damian Kocur
      דמיאן קוקור
    • Time to go
      זמן ללכת
      Grzegorz Mo?da
      גרגור מולדה
    • Between us
      בין שנינו
      Maciej Miller
      מאצ'יי מילר
    • Adaptation
      הסתגלות
      Bartosz Kruhlik
      ברטוש קרוליק
    • Restless Wanderers
      שוטטות
      Kalina Alabrudzinska
      קלינה אלאנרודסינסקה
    • A night in Tokoriki
      לילה בטוקוריקי
      Roxana Stroe
      רוקסנה סטרו
    • LAST CALL
      קריאה אחרונה
      Milena Gruji?
      מילנה גרוויץ'
    • HUsband Jan with Family
      משפחתו של יאן
      Pavol Cizmar
      פאבול סיזמר
    • Like the Wolves
      כמו הזאבים
      Aude Sublet
      אודה סאבלט
    • Ma Yan Chan – Waves of Transition
      מא יאן צ'אן: גלים של שינוי
      Jonas Scheu
      ג'ונאס שו
    • 7 Centimeters
      7 סנטימטרים
      Metehan ?ereflio?lu
      מטאהן סרפליוגלו
    • Coin Boy
      ילד המטבעות
      LI, CHUAN-YANG
      לי צ'ואן- יאנג
    • Wild Tides
      גאות ושפל
      LU PO-SHUN
      לו פו-שון
    • Dekalb Elementary
      בית-הספר היסודי דקאלב
      Reed Van Dyk
      ריד ואן דיק
    • Sandy Beach
      חוף חולי
      Thanos Papastergiou
      תאנוס פאפאסטריאו
    • A Test
      המבחן
      Zuxiang Zhao
      זאוקיאנג זאו
    • Seide
      סייד
      Elnura Osmonalieva
      אלנורה אוסמונליבה
    • Red Apples
      תפוחים אדומים
      George Sikharulidze
      ג'ורג' סיקרולידז
    • The Art of Not Appearing
      האמנות של הבלתי נראות
      Pernille Rivedal Hellevik
      פרניל ריבדאל הלוויק
    • Untitled Dogme
      דּוֹגְמָה ללא כותרת
      Neil Soffer
      ניל סופר
    • Babies
      תינוקות
      Yuval Shapira
      יובל שפירא
    • God on a leash
      אלוהים ברצועה
      Varun Chopra
      ורן צ'ופרה
    • The Swan
      הברבור
      Daniel Chavez Ontiveros
      דניאל צ'אבס אונטיוורוס
    • The guilt, probably
      אשמה, כנראה
      Michael Labarca
      מייקל לברקה
  • The Israeli Competition התחרות הישראלית
    • Eden
      עדן
      Efrat Dahan
      אפרת דהאן
    • A Fire Will Burn
      אש תוקד
      Tohar Lev Jacobson
      טוהר לב יעקובסון
    • Madre Tierra
      תמר ואמנון
      Shir Newman
      שיר ניומן
    • Yearning
      כיסופים
      Michal Hagag
      מיכל חג’ג’
    • Roach
      מקק
      Yonatan Shiloni
      יונתן השילוני
    • Cerise
      דובדבן
      Hila Amir
      הילה אמיר
    • Above and Below
      מעל ומתחת
      Oved Poran, Liron Narunsky
      עובד פורן ולירון נרונסקי
    • It Is What It Is
      זה מה שזה
      Gal Efodi, Tamar Odenheimer
      גל אפודי ותמר אודנהיימר
    • I Am Billy
      אני בילי
      Moshe Gilboa
      משה גלבוע
    • My Memorial Day
      זכרוני לברכה
      Daniela Meroz
      דניאלה מרוז
    • Lice
      כינים
      Daniel Wiesmen
      דניאל וייסמן
    • Timor's Shoe
      המופע של תימור
      Tamara Mamon
      תמרה ממון
    • Lucid
      צלול
      Or Ben David
      אור בן דוד
    • Extraction
      עקירה
      Liron Barchat
      לירון ברכט
    • 212
      212
      Boaz Frankle
      בועז פרנקל
    • Jannat
      ג’נאת
      Rawan Salalha
      רואן סלאלחה
    • Onion Rings
      טבעות בצל
      Uri Margalit
      אויר מרגלית
    • Leftovers
      שאריות
      Yael Arad Zafrir
      יעל ארד צפריר
    • 13 Keren Hayesod
      קרן היסוד 13
      Ofir Peretz
      אופיר פרץ
    • Poetry is a Ladle Of Meaning
      השירה מצקת
      Anat Kremien
      ענת קרמין
    • No Child Left Behind
      לא בבית ספרינו
      Rani Avidan
      רני אבידן
    • Houses
      בתים
      Omer Radak
      עומר רדק
    • A Night With No Dawn
      לילה חסר שחר
      Sara Bozakov
      שרה בוזקוב
    • Private Lesson
      שיעור פרטי
      Adam Kramer
      אדם קרמר
    • Place to Be
      מקום להיות
      Ido Chen, Ilan Bar
      עידו חן ואילן בר
    • Home
      הביתה
      Nelly Feldman
      נלי פלדמן
    • Home Made
      כמו בבית
      Shira Meishar
      שירה מישר
  • תחרות העצמאי הקצר תחרות הסרט העצמאי הקצר
    • Everlasting Mom
      אמא לנצח
      Elinor Nechemya
      אלינור נחמיה
    • Fatherland
      חוות בודדים
      Amikam Kovner
      עמיקם קובנר
    • Babysitter
      בייביסיטר
      Orit Zamir
      אורית זמיר
    • Justification
      הצדקה
      Tom Shoval
      תום שובל
    • Revital is an Alien
      רויטל היא חייזר
      Gan de Lange
      גן דה לנג
    • Large Soldier
      חייל לארג
      Noy Barak
      נעה גוסקוב
    • Crash
      התנגשות
      Omri Levy
      עמרי לוי
    • Voicemail
      תא קולי
      Amir Faherdin
      אמיר פכרדין
    • The Unknown Soldier
      החייל האלמוני
      Efim Graboy
      יפים גרבוי
    • Layam
      לים
      Asaf Machnes
      אסף מכנס
    • The Woman Who Wanted to Kill Someone
      אישה שרצתה להרוג מישהו
      Veronika Kedar
      רוני קידר
    • Take 3
      טייק 3
      Ayelet Bechar
      איילת בכר
    • Like Home
      כמו בית
      Kerem Bergman
      קרן ברגמן
    • Sunstruck
      מכת חום
      Adi Shinar
      עדי שנער
    • JZR
      ג'זר
      Yaara Agnon
      יערה עגנון
GALLERY גלריה