צוות הפסטיבל

מיכל חג'ג'מנהלת הפסטיבל
חן שמואלימנהלת הפסטיבל
שי סקיףמנהל טכני
יובל פרנס־מדרמנהל מחלקת אירוח
ג'וני דובמנהל הפקה
שירה ראוזניץמפיקה בפועל
דניאל גתמנהל התחרות הבינלאומית
רומי גבריאלמנהלת התחרות הבינלאומית
עומר בן חייםמנהל התחרות הישראלית
תמנה פרברמנהלת התחרות הישראלית
בר כהןמנהלת תחרות הסרט העצמאי הקצר
אורי וולףמנהל תחרות הסרט העצמאי הקצר
תמרה דגןמנהלת התחרות הניסיונית
דולב אמיתימנהל התחרות הנסיונית
עידו מונטנייזמנהל התחרות למדיה דיגיטלית
מריה דוידובמנהלת התחרות למדיה דיגיטלית
גל אוסטרינסקימנהלת אוטובוס הסרטים
דניאל אגמוןמנהל סושיאל
חלי הרדימנהלת קצר על הדרך
עופרה פרנקומפיקת המעבדה
ניצן קימלמפיק התחרות הבינלאומית
רון אחיעזראמפיק התחרות הישראלית
דניאל פריגורובנרמנהל טכני בתחרות למדיה דיגיטלית
מתן ברשמפיק התחרות למדיה דיגיטלית
יעל זעפרןמפיקת התחרות למדיה דיגיטלית
שירה מרוםמפיקת אוטובוס הסרטים
נועה פורתמפיקת אוטובוס הסרטים
אדם רייקמנהל אתר הפסטיבל
מיכל רודניקמנהלת אינסטגרם
יואל דרווישמנהל אירוח אוטובוס הסרטים
ענבל מורגמנהלת הדרכה אוטובוס הסרטים
שירה הברוןמנהלת תוכן אוטובוס הסרטים
דניאל בודנובצוות תחקיר אירוח
דניאל עמירצוות תחקיר אירוח
רוי שתייםצוות תחקיר אירוח
ערן אלתרצוות תחקיר אירוח
תום ניומןצוות תחקיר אירוח
נעמי מרקסהצוות אירוח
מירל מרג'יהצוות אירוח
מיקה חשיןצוות אירוח
ערן פרץצוות אירוח
גיא שמאיצוות אירוח
ירדן עבדאלצוות אירוח
שני מצרצוות שיווק
יובל בן צורצוות שיווק
מור אלמליחצוות שיווק
איתי שלום לימוראחראי אירועי לילה
יובל לובצקיצוות קצר אנימציה
אריאל גל סקלדמןצוות קצר על הדרך
איתי דורמנהל רחבת הכניסה
נועם הר לבמפיקת אירוע פתיחה
רועי כוכביצוות אירוע פתיחה
ליבי ג'רבימנהלת אקרדיטציה
שקד שפר קינימנהלת אקרדיטציה
דרור לויןאחראית קוקטיילים
רון גורודסקיצוות הפקה
מאלק אלחלביצוות הפקה
ליאור עדניצוות הפקה
שירה כהןצוות הפקה
ליאור בקסטצוות הפקה
יובל שושןצוות הפקה
גל וינרצוות הפקה
הראל הורביץצוות הפקה
בילאל ספדיצוות הפקה
איקה כהןצוות הפקה
עידן נירצוות טכני
ניקיטה בויקוגגןצוות טכני
אופק לאומחלקת תרגום
עדי לויןמחלקת תרגום
דן בן חמומחלקת תרגום
אלעד גיטלמכרמחלקת תרגום
אלה נבומחלקת תרגום
איתי גרינברגמחלקת תרגום
גיא שילהמחלקת תיעוד
ניר ביתןמחלקת תיעוד
מוחמד טאטורמחלקת תיעוד
דור נעיםמחלקת תיעוד
זיו עמרמחלקת תיעוד
נועה יעקובובמחלקת תיעוד
שני חדדמחלקת אקרדיטציה
איתן פוכטוונגרמחלקת אקרדיטציה
שקד רגבצוות התערוכה למדיה דיגיטלית
מיכל טשבינרצוות רחבת הכניסה
לטם ליזרצוות רחבת הכניסה
גדעון סבןצוות רחבת הכניסה
רומי הננסוןמנהלת אולמות
אמיר שמרלינגמנהל אולמות
מור מוסלרמנהל אולמות
גיא קלייןמנהל אולמות

משרדי הפסטיבל:
בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש טיש
אוניברסיטת ת”א, בניין מקסיקו, חדר 20
filmfest@tauex.tau.ac.il
03-6407547

מרכז הפסטיבל:
סינמטק תל אביב, רח' שפרינצק 2, תל אביב

עיצוב אתר: Field Day Studio
פיתוח: Reasonhat
@2022 הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים