1986

FESTIVAL DIRECTORS

Lawrence Price

מנהלי הפסטיבל

לורנס פרייס

FESTIVAL PRODUCERS

Shuki Friedman, Lisa Shiloach, Jill Feingold

מפיקי הפסטיבל

שוקי פרידמן, ליסה שילוח, ג'יל פיינגולד

חבורת חולמים מהחוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטה, ובראשה הסטודנט השאפתן לורנס פרייס, מייסדת פסטיבל ייחודי לסרטי סטודנטים, בתקווה להביא ארצה תרגילים וסרטים קצרים מהעולם כולו ואת יוצריהם. עשרות סטודנטים מהעולם נענים לאתגר הביקור בארץ, ומתרכזים באולם פאסטליכט שבבניין מקסיקו, בו אולתר חדר הקרנה מקוליסות, פלקטים וקרטוני ביצים. פרט להקרנות ומפגשים מעוררי השראה, הם נהנים מטיול גיבוש לים המלח שמארגנים להם הסטודנטים ארי פולמן, דורון צברי ואורי סיוון. היוצרת המוערכת שנטל אקרמן מגיעה כאורחת הכבוד הראשונה של הפסטיבל. ציפור הפילם המפורסמת מבית היוצר של תלמידי בצלאל זוכה בתחרות הלוגואים של הפסטיבל ומלווה אותו מאז ועד היום.

A group of dreamers from the Film and Television department at the Tel Aviv university, led by aspiring student Laurence Price, establishes a unique student film festival in the hope of bringing to Israel short films, and their creators, from all over the world. Dozens of students from around the world accede to the challenge of visiting Israel, and congregate in the Fastlicht auditorium in the Mexico building, where a screening room was devised from drapes, egg cartons and placards. Aside from screenings and inspiring rendezvous, they enjoy a trip to the Dead Sea organized by the students Doron Tzabari, Ari Folman and Ori Sivan. Esteemed artist Chantal Akerman arrives as the festival's first guest of honor. The famous film bird designed by the Bezalel Academy of Arts and Design wins the festival's logo competition and has been its logo ever since

poster
JURY
  • Brian Wenham - England
GUESTS OF HONOR
  • Chantal Akerman - Belgium
  • Irene Schubik - England
  • Prof. Owen Shapiro - USA
  • Prof. Wolfgang Laengsfeld - Germany
  • Prof. Richard Ross - England
  • Prof. Antonio Lara - Spain
  • Dr. Antonio Sanchez-Bravo - Spain
  • Dr. Gilles Multaginaar - Spain
  • Dr. Antonio Zecca - Belgium
  • Ulrich Herrman - Germany
  • Elisabeth Lee - Sweden
  • Franci Slak - Yugoslavia
  • Mogens Rukov - Denmark
  • אורחי כבוד
  • שנטל אקרמן - בלגיה
  • איירן שוביק - אנגליה
  • פרופ' אוון שפירו - ארצות הברית
  • פרופ' וולפגנג לנגספלד - גרמניה
  • פרופ' ריצ'ארד רוס - אנגליה
  • פרופ' אנטוניו לארא - ספרד
  • ד"ר אנטוניו סאנשז-בראבו - ספרד
  • ד"ר גיל מולטאגינאו - ספרד
  • ד"ר אנטוניו זקא - בלגיה
  • אולריך הרמן - גרמניה
  • אליזבת' לי - שוודיה
  • פראנסי סלאק - יוגוסלביה
  • מוגנס רוקוב - דנמרק
  • שופטים
  • בריאן ונהאם - אנגליה
WINNERS הסרטים הזוכים
  • Voices
    קולות
    Joanna Priestley
    ג'ואנה פריסטלי
  • Night Movie
    סרט לילה
    Gur Heller
    גור הלר
  • Kamal-Tracker
    כמאל, גשש
    Ido Sela
    אדו סלע
THE COMPETITION'S FILMS סרטים משתתפים
  • The International Competition התחרות הבינלאומית
    • Night's Last Stand
      המאבק האחרון של הלילה
      -
      קרלוס מאריה חואראגיאלזו
    • Raging Fire
      האש בוערת
      -
      גוסטאבו מוסקרה
    • Spring in His Pocket
      עם האביב בכיס
      -
      מאריה אנגלס מירה
    • The Drover's Wife
      אשת הדרובר
      Sue Brooks
      סו ברוקס
    • Tea and Tiny Cakes
      תה ועוגיות קטנטנטת
      Sue Brooks
      סו ברוקס
    • The Cellist
      נגן הצ'לו
      Robert Marchand
      רוברט מרשנד
    • Lost Love
      אהבה אבודה
      Maria Ferro
      מאריה פארו
    • The Ocean
      אוקיינוס
      John P. Lineham
      ג'והן פ. לינהן
    • When Grandma Plays the Banjo
      כשסבתא מנגנת בבנג'ו
      Ian D. Beattie
      איין ד. ביטי.
    • Voh
      ווה
      Linley Kensitt and Colette Mckenna
      לינלי קנסיט וקולט מקקנה
    • Cubeforms
      צורות קובייותיות
      Julie Lygne
      ג'ולי חיגן
    • Beyond the Eye
      מעבר לעין
      Julie Lygne
      ג'ולי ליגן
    • Ronald Dunck
      רולנד דונק מכה שנית
      Stefan Stratil
      סטאפן סטראטיל
    • Das Gesprach
      שיחה
      James Clay
      ג'ימס קלאי
    • Bed
      מיטה
      Susan Praglowski
      סוזן פרגלאבסקי
    • The Sinking of Titania
      שקיעתה של טיטנה
      Mara Mattuscka
      מארה מאטושקה
    • Bones
      עצמות
      Guido Hoffman
      גוידו הופמן
    • Alfred
      אלפרד
      Alain Malherbe
      אלן מלהרבה
    • The Werewolf of the North
      איש הזאב מן הצפון
      Olivier Appart
      אוליבר אפרט
    • Offside
      אופסייד
      Jean Michel Germys
      ז'אן מישל ז'רמיס
    • Water Nymph
      נימפת המים
      Kerstin Claeys
      קרסטין קלייס
    • Anti-Tabac
      אנטי-טבק
      -
      איזבל כריסטיאנס
    • Alarm
      אזעקה
      Bert Van Schoor
      ברט ואן שור
    • La Feraille
      לה פוראיל
      Veronique Anthierens
      ורוניק אנטירנס
    • A Natural Meal
      ארוחה בטבע
      Bens Nancy
      בנס נאנסי
    • The Lost
      האבוד
      -
      ברונוון היוג'ס
    • Uphill for a Smile
      המאבק על החיוך
      -
      מיצ' קאבורי
    • State of Mind
      הלך רוח
      -
      פול סרוסי
    • Passion and Gasoline
      תשוקה ובנזין
      -
      מארק פורלר
    • Deathly Affairs
      עסקי מוות
      Heikki Ortamo
      היקי אורטמו
    • Raymond
      ריימונד
      Vesa Kantola
      וסה קטנולה
    • Failure in Love
      כשלון באהבה
      Daniel Cotard
      דניאל פוטוד
    • Searching for El Dorado
      החיפוש אחרי אל דוראדו
      Oliver Herbrich
      אוליבר הרבריח
    • Cold Fish
      דגים קרים
      Christopher Roth
      קריסטופר רות
    • Heaven and Hell
      גן- עדן וגיהנום
      Herbert Lenkesch
      הרברט פוקש
    • Der Super
      האחראי
      Tobias Meinecke
      טוביאס מאינאקה
    • Cadillac Ranch
      חוות קאדילאק
      T.Merker/O. Richthofen
      ת.מרקר/או. ריחתיפן
    • Serenata
      סרנאטה
      Yvonne Eckersley
      איוון אקרסלי
    • Trio
      שלישיה
      Osheni Avan-Nomayo, David Hickman, David Morgan
      אושני אבאן נומאיו, דוד היקמן, דוד מורגן
    • Cars
      מכוניות
      Martin Standbridge
      מרטין סטאנדברידג'
    • Clouds
      עננים
      Ute Hirschberg
      אוטה הירשברג
    • Benidorm 64
      בנידרום 64
      Curtis Radclyffe
      קורטיס רדקליף
    • One for my Baby
      אחד לאהובתי
      Chris Fallon
      קריס פאלון
    • Carnival
      קרנבל
      Susan Young
      סוזן יאנג
    • Re-Merz
      רה-מרז
      Nicola Gerry
      נירולה גרי
    • The Doll
      הבובה
      Ovrania Micheli
      אורניה מיכאלי
    • Rysh Hour
      שעת עומס
      Ariane Costis
      אריאנה קוסטיס
    • Women in the Pot
      האישה בעציץ
      Marilis Ritsardi
      מריליס ריטסרדי
    • The Last Performance of Gengnis Cohen
      ההופעה האחרונה של ג'נג'יס כהן
      Toby Neuschtadt
      טובי נוישטד
    • Moustache
      שפם
      Issaschar Vilnai
      יששכר וילנאי
    • Zero Hour
      שעת אפס
      Gil Levanberg
      גיל לבנברג
    • Personal Column
      מדור אישי
      Julie Shels
      ג'ולי שלז
    • The Transparent House
      הבית השקוף
      Ayelet Menahemi
      איילת מנחמי
    • Opening Openings
      פתיח פתיחים
      Idan Levy
      עידן לוי
    • The Best Years of Berka
      השנים הטובות של ברקה
      Leah Berkovitch
      לאה ברקוביץ'
    • Non Stop Movie
      סוף סוף סרט
      Leonardo Gurvitz
      לאונרדו גורביץ'
    • Luna Fish
      דג ירח
      Michal Peleg
      מיכל פלג
    • Passion Play
      משחק שוא
      Michal Peleg
      מיכל פלג
    • A Very Easy Inheritance
      עזבון קל מאוד
      Yaron Green
      ירון גרין
    • Emotions
      רגשות
      Ofer Chiva, Michal Nachum
      עופר חיון ומיכל נחום
    • Animation Films of the Graphics Department
      סרטי אנימציה של המחלקה לגרפיקה
      Various
      שונים
    • Kamal-Tracker
      כמאל, גשש
      Ido Sela
      אדו סלע
    • Solo for Tuba
      סולו לטובה
      Arik Kaplun
      אריק קפלון
    • Night Movie
      סרט לילה
      Gur Heller
      גור הלר
    • Have a Cigarette?
      רוצה סיגריה?
      Pablo Baksht
      פאבלו באקשט
    • Shhh
      ששש...
      Claudio Rocha
      קלאודיו רוחה
    • Radio
      רדיו
      Guillermo Granillo
      גייארמו גראניו
    • Spaces
      מרחבים
      Laila Heiblum
      ליילה הייבלום
    • Elvira Luz Cruz
      אלבירה לוז קרוז
      Dana Rotberg
      דאנב רוטברג
    • "Big News"
      "חדשות גדולות"
      Erik-John Paol
      אריך ג'ון פאול
    • The Fly
      הזבוב
      Hans Heijnen
      האנס הייגן
    • I Shall Move North
      אני אעבור צפונה
      Clara Van Gool
      קלרה ואן גול
    • Weladam
      ולאדם
      Paolo Pistolesi
      פאולו פיסטולסי
    • Poet in Power
      משורר בשלטון
      Jelle Nesna
      ג'אל נסקה
    • Turns
      מסתובב
      Claudia Kolgen
      קלאודיה קולגן
    • Self Portrait
      דיוקן עצמי
      Sigrun Hardardottir
      סיגרון הרדארדוטיר
    • Fridli Tschins
      פרידלי טשינס
      Moritz Ebinger
      מוריץ אבינגר
    • For a Period
      למשך תקופה
      Tidia Ex
      טידיאה אקס
    • Duet for Cello and Film
      דואט לצ'לו וסרט
      Frederieke Jochems
      פרדריקה יוכמס
    • The Mirror Wardrobe
      הראי בארון
      Juan Millares
      חואן מיירס
    • Graffiti
      גראפיטי
      Matthew Patrick
      מתיו פאתריק
    • Joni and the Whales
      ג'וני והלוייתנים
      Babette Gorman / Richard Gershmann
      ראנדי רוסל
    • Voice in Exile
      קול גולה
      Mark Kaplan
      מרק קפלן
    • The Orkly Kid
      הבחור מאורקלי
      Trent Harris
      טרנט הריס
    • The Waiting
      הציפיה
      Scott Williams
      סקוט ויליאמס
    • 3 Nocturnes
      3 נוקטורנס
      Steven Subotnick
      סטיבן סובוטניק
    • Quiet Klay
      חימר שקט
      Adrian Iler
      אדריאן אילר
    • River Lethe
      הנהר לטה
      Amy Kravitz
      איימי קרביץ
    • Language of Love
      "שפת האהבה"
      Jamie Charles
      ג'יימי צ'ארלס
    • Voices
      קולות
      Joanna Priestley
      ג'ואנה פריסטלי
    • Flights to Cleveland
      טיסות לקליבלנד
      Steven Delisi
      סטיבן דליסי
    • Ain't No King Comin'
      המלך לא בא
      Tia J.T. Lemke
      טיה ג.ט. למקה
    • Commercial for Murder
      פרסומת לרצח
      Amy Goldstein
      איימי גולדשטיין
    • Schatts Last Shot
      הקליעה האחרונה של שאט
      Todd Solondz
      טוד סולונדז
    • Mangia!
      מאנגיה! אכול!
      Sheila Sofian
      שולה סופיאן
    • Will O'Wisp
      הרפתקה חולפת
      Andy Hunter
      אנדי האנטר
    • Photo Synthesis
      סינתזת צילום
      Theresa Smythe
      תריסה סמית
    • Stanford To-day
      סטנפורד היום
      Page Konrad
      פייג' קונרד
    • The Flapper Story
      סיפור ה"פלפרים"
      Lauren Lazin
      לורין לאזין
    • Troubled Waters
      מים סוערים
      Dean Wetherell
      דין וטרל
    • The Physical Aspects
      האספקטים הפיזיים
      Paul Leonardi
      פול לאונרדי
    • Rupert Dairy, Entrepreneur
      רופרט דאירי, יזם חופשי
      Tom Smith Vanez
      טום סמית' ואנז
    • Family Ties
      קשרי משפחה
      Gordon Antell
      גורדון אנתל
    • Moonlight and Sunshine
      מונלייט וסנשיין
      Ping Ho
      פינג הו
    • Morning
      בוקר
      Joe Cavley
      ג'ו קאולי
    • Minotavromanija
      מינוטרומניה
      Bostjan Korbar
      בוסטג'אר קורבר
    • Crno in Rdece
      שחור ואדום
      Borut Blazic
      בורוט בלאזיק
    • Drugi Krog
      המעגל השני
      Mille Villar
      מאיל ויילר
    • Sejlec
      הזורע
      Miran Zupanic
      מיראן זופאניק
    • Avantura V F-Mok
      הרפתקה בפה מינור
      Ales Verbic
      אלס ורביק
GALLERY גלריה