2015

FESTIVAL DIRECTORS

Talia Bernstein, Roni Shamiss

מנהלי הפסטיבל

טליה ברנשטיין, רוני שמיס

FESTIVAL PRODUCERS

Moran Arzi, Atara Frish

מפיקי הפסטיבל

עטרה פריש, מורן ארזי

HOSPITALITY

Helli Hardy

אירוח

חלי הרדי

במסגרת הרצון להעלות את קרנו של הסרט הקצר, ולאפשר במה לבוגרים צעירים המחפשים את דרכם בשנים הראשונות שלאחר התואר, מייסד הפסטיבל את תחרות הסרט העצמאי הקצר. כמו כן, באירוע "איים בזרם", הוא מזמין אנשי תעשייה מקומית להקרין סרטים קצרים ואהובים שהיוו בעבורם השראה. פרויקט "קצר על הדרך" מבטיח לא לזנוח את התסריטאים, ומזכה תסריטים קצרים ומקוריים במענקי פיתוח וחניכה לכתיבה. בתפקיד יושבת ראש השופטים בשנה זו מכהנת היוצרת הישראלית עטורת הפרסים והשבחים, רונית אלקבץ.

The independent short film competition is established In the attempt and desire to raise the profile of the short film genre and to provide a platform for young filmmakers who, after graduating, are beginning to find their way in the industrey. Likewise, the event “Islands in the Stream” bids welcome to local industry people and invites them to show and talk about short films that inspired them. The "Short on the Way" project promises not to leave the screenwriters behind, and grants short and original scripts of students. Chair of judges this year is the acclaimed and award-winning Israeli filmmaker, Ronit Elkabetz.

poster
JURY
  • Pascale Faure - France
  • Kathleen McInnis - Canada
  • Florian Weghorn - Germany
  • Yammi Wisler - Israel
  • Talia Lavie - Israel
  • Yossi Madmony - Israel
  • Cinzia Spironello - Italy / Spain
  • Ryszard Lenczewsky - Poland
  • Eyal Openhaim - Israel
  • Ronit Elkabetz - Israel
  • Georges Goldenstern - France
  • Chaim Sharir - Israel
  • Maya Dreifuss - Israel
  • Assi Levi - Israel
  • Shmulik Duvdevani - Israel
  • Natalia Lrmin - Israel
  • Nachum Mochiach - Israel
GUESTS OF HONOR
  • Ram Bergman - Israel / USA
  • Michel Franco - Mexico
  • Hal Hartley - USA
  • Dylan Tichenor - USA
  • Arnau Gifreu - Spain
  • Martijn Van Tol - Netherlands
  • Dirk-Jan Visser - Netherlands
  • Kate Barnow - USA
  • Effie T. Brown - USA
  • אורחי כבוד
  • רם ברגמן - ישראל / ארצות הברית
  • מישל פרנקו - מקסיקו
  • האל הארטלי - ארצות הברית
  • דילן טיכנור - ארצות הברית
  • ארנאו ג'יפרו - ספרד
  • מרטיג'ן ואן טול - הולנד
  • דירק ג'אן ויסר - הולנד
  • קייט ברנאו - ארצות הברית
  • אפי בראון - ארצות הברית
  • שופטים
  • פסקל פור - צרפת
  • קת'לין מקינס - קנדה
  • פלוריאן וויגהורן - גרמניה
  • ימי וסלר - ישראל
  • טליה לביא - ישראל
  • יוסי מדמוני - ישראל
  • צ'ינסיה ספירונלו - איטליה / ספרד
  • רישארד לנצ'בסקי - פולין
  • אייל אופנהיים - ישראל
  • רונית אלקבץ - ישראל
  • ג'ורג' גולדנשטרן - צרפת
  • חיים שריר - ישראל
  • מיה דרייפוס - ישראל
  • אסי לוי - ישראל
  • ד״ר שמוליק דובדבני - ישראל
  • נטליה ירמין - ישראל
  • נחום מוכיח - ישראל
WINNERS הסרטים הזוכים
  • Alliance Of The Depths
    ברית מעמקים
    Aryeh Hasferi
    אריה הספרי
  • Borderline Personalities
    על הגבול
    Konoplov Dmitry
    דמיטרי קונופליוב
  • Fake It
    תעשי בכאילו
    Tzurit Hartzion
    צורית הרציון
  • Brothers
    אחים
    Uriya Hertz
    אוריה הרץ
  • Semper Idem
    תמיד אותו הדבר
    Nachman Picovsky
    נחמן פיקובסקי
  • Hearts Melt And Knees Tremble
    בוקה ומבוקה ומבולקה
    Ofek Shemer, Ada Rimon
    אופק שמר, עדה רימון
  • Relocation
    בית שלישי
    Yair Fridman
    יאיר פרידמן
  • Stationed
    קו חברון
    Nitzan Zifrut
    ניצן ציפרוט
  • Si Minor
    סי מינור
    Itai Shlemberg
    איתי שלמברג
  • Blackout
    בלקאאוט
    Adi Kutner
    עדי קוטנר
THE COMPETITION'S FILMS סרטים משתתפים
  • The International Competition התחרות הבינלאומית
    • Everything Will Be OK
      הכל טוב
      Patrick Vollrath
      פטריק וולראס
    • Salvation
      ישועה
      Mark Gerstorfer
      מרק גרסטופר
    • Chum
      צ'ום
      Jorundur Rgnarsson
      ג'ורונדור רגהרסון
    • The Last 30 Nights
      שלושים הלילות האחרונים
      Carolina Vinay
      קרולינה וינאי
    • Do You Even Know..
      האם את יודעת?
      Arthur Lecouturier
      ארתור לקוטריר
    • Zinneke
      זינקה
      Remi Allier
      רמי אליאר
    • Honey On Wounds
      דבש על הפצעים
      Lulia Stoian
      יוליה סטואין
    • Rubber - Faust
      גומי-פאוסט
      Marc Steck
      מארק סטק
    • The Innocents
      התמימים
      Oskar Sulowski
      אוסקר סלווסקי
    • Bamboule
      במבולה
      Simmon Ostrermann
      סימון אוסטרמן
    • Fernweh
      שוטטות
      Ena Sendijarevic
      אינה סנדיג'רביק
    • If Mama Ain't Happy, Nobody's Happy
      אם אמא לא שמחה, אף אחד לא שמח
      Mea De Jong
      מאי דה גונג'
    • Provincia
      פרובנציה
      Gyorgy Mor Karpati
      גיורגי מור קרפטי
    • 90 Days
      90ימים
      Timothy Yeung
      טימותי יאנג
    • This Is How It Starts
      ככה זה מתחיל
      Shahaf Ram
      שחף רם
    • The French Revolution
      המהפכה הצרפתית
      Hai Afik
      חי אפיק
    • A Girl Like Me
      בחורה כמוני
      Maya Meiri
      מאיה מאירי
    • Latchkey Kids
      ילדי מפתח
      Elad Goldman
      אלעד גולדמן
    • Blackout
      בלקאאוט
      Adi Kutner
      עדי קוטנר
    • My Milk Cup Cow
      כוס החלב עם הפרה שלי
      ZHU Yantong
      זו יאנגטון
    • Oh Lucy!
      הו לוסי!
      Atsuko Hirayanagi
      אטצוקו היריננגי
    • After Rave
      אפטר רייב
      Kamile Milasuite
      קמיל מילסווט
    • Core
      ליבה
      Andrea Rabasa
      אנדריאה רבאסה
    • The Springtime Sleep
      תרדמת האביב
      Dominik Mencej
      דומיניק מנקז'
    • It Is Not A Game
      זהו לא משחק
      Dominik Jursa
      דומיניק ג'ורסה
    • Girl
      נערה
      Nacho A. Villar
      נאצ'ו א. ווילר
    • Ford Escort
      פורד אסקורט
      Estel Diaz
      אסטל דיאז
    • Emergency Exit
      יציאת חרום
      Vladimir Tagic
      ולדימיר טאגיק
    • Mother Earth
      אמא אדמה
      Pioter Zlotorowicz
      פיוטר זלוטורוביץ'
    • Fragments
      מקטעים
      Agieszka Woszczynka
      אגניסקה וואסקזינסקה
    • Shiteaters
      חארות
      Agata Wojcierowska
      אגתה וויסרובסקה
    • Revolt
      מרד
      Orlando Javier Trores
      אורלנדו חוויאר טורס
    • 1048
      1048
      juho Fossi
      ג'ו פוסי
    • Krakovski
      קרקובסקי
      Alexandre Laudic
      אלכסנדר לודיק
    • Firecracker
      חזיזים
      Pauline Laplace
      פאולינה לאפלאז
    • Burundanga
      בורונדנגה
      Anais Ruales
      אניאס רואלס
    • Thunderbirds
      ציפורי רעם
      Lea Mysius
      ליה מסיוס
    • Perrault, La Fontaine, My Ass!
      פרו, לה פונטן, בתחת שלי!
      Zoran Boukherma
      זורן בוקרמה, הוגו פ.תומאס, לודוביק בוקרמה
    • The Enemy
      האויב
      Aldemar Matias
      אלדמר מאתיאס
    • Hosanna
      הוסאנה
      NA Young- Kil
      נה יאנג קיל
    • Idle
      אידל
      Raia Al Soiliman
      רעיה אל סולימן
    • To Be A Dad
      להיות אבא
      Valentina Yakovleva
      ואלנטינה יקובלבה
    • All We share
      כל שאנו חולקים
      Jerry Carlsson
      ג'רי קלרסון
    • Gospel Of Anasyrma
      הבשורה לאנסירמה
      Elene Naveriani
      אלנה נאווריאני
    • The Offer
      ההצעה
      Maira Pitteloud
      מורה פיטלאווד
  • The Israeli competition התחרות הישראלית
    • Alliance Of The Depths
      ברית מעמקים
      Aryeh Hasferi
      אריה הספרי
    • Borderline Personalities
      על הגבול
      Konoplov Dmitry
      דמיטרי קונופליוב
    • The Last Time
      פעם אחרונה
      Maayan Cohen
      מעיין כהן
    • Copenhagen
      קופנהגן
      Eitan Sarid
      איתן שריד
    • Fake It
      תעשי בכאילו
      Tzurit Hartzion
      צורית הרציון
    • Brothers
      אחים
      Uriya Hertz
      אוריה הרץ
    • Mud
      בוץ
      Danielle Wiesman
      דניאל וייסמן
    • Thirst
      צמא
      Guy Shahaf
      גיא סחף
    • Hunger
      רעב
      Amit Tzarfati
      עמית צרפתי
    • Semper Idem
      תמיד אותו הדבר
      Nachman Picovsky
      נחמן פיקובסקי
    • Hearts Melt And Knees Tremble
      בוקה ומבוקה ומבולקה
      Ofek Shemer, Ada Rimon
      אופק שמר, עדה רימון
    • The Cabinet Decision
      החלטת הקבינט
      Mayan Engelman
      מעין אנגלמן
    • Relocation
      בית שלישי
      Yair Fridman
      יאיר פרידמן
    • One Night In Jaffa
      לילא אחת ביאפא
      Raz Bado
      רז בדו
    • Stationed
      קו חברון
      Nitzan Zifrut
      ניצן ציפרוט
    • Playground
      מגרש משחקים
      Dan Bogoslavsky
      דן בוגוסלבסקי
    • Six Lines
      ששה קוים
      Igor Raizberg
      איגור רייזברג
    • The Prosecution
      תובעת
      Shiri Nevo Friedental
      שירי נבו פרידנטל
    • Damn Those Crows
      Damn Those Crows
      Rotem Harmoni, Inbal Grossman, Shay ablumenkrantz, Roy Tsour
      רותם חרמוני, ענבל גרוסמן, רועי צור, שי בלומנקרנץ
    • Si Minor
      סי מינור
      Itai Shlemberg
      איתי שלמברג
  • Independent Short תחרות הסרט עצמאי הקצר
    • Antelopes
      אנטילופות
      Ori Rom
      אורי רום
    • Test
      טסט
      Oren Gerner
      אורן גרנר
    • Groundwater
      בור המים
      Gan De Lange
      גן דה לנגה
    • Shouk
      שוק
      Dotan Moreno
      דותן מורנו
    • Kapunka
      קאפונקה
      Tal Greenberg
      טל גרינברג
    • No Free Lunch
      אין ארוחות חינם
      Leeron Revah
      לירון רווח
    • ComeBack
      ComeBack
      Matan guggenhaim
      מתן גוגנהיים
    • Vow
      נדר
      Netalie Braun
      נטעלי בראון
    • Single Lady
      כלולות
      Omri Laron
      עומרי לרון
    • benny
      בני
      Amit Itzcar
      עמית איצקר
    • Tiger Tail
      נמרות בחלל
      Amit Einy
      עמית עיני
    • Line Of Grace
      הקו של גרייס
      Rotem Kapelinski
      רותם קפלינסקי
GALLERY גלריה