הזוכים בפסטיבל 2019

התחרות הבינלאומית

הסרט הטוב ביותר: חממה וקלונה – אנדריאס מוגלי

הבמאי/ת הכי מבטיח/ה: סוף העונה – זנאט אלשנובה

התסריט הטוב ביותר: הכוכב שלי – ואלרי קרנואה

הצילום הטוב ביותר באדיבות: משפחה בעילום שם: מצור –  איסטוואן קובאץ'

העריכה הטובה ביותר: – צריף החיות – נתן רייך

ציון לשבח: הבריכה הגדולה – אלואיז קורטוואס, ויקטורי ז'לברט, קלואי פלאט, אדל רייז'נן

 

התחרות הישראלית

הסרט הטוב ביותר: תמונת ניצחון -עדי משניות

באדיבות ראש עיריית תל אביב-יפו

פרס נוסף: משמרות סאונד באדיבות די-בי

התסריט הטוב ביותר: סינדי – שמר גאון בראבא

באדיבות: איגוד תסריטאי הקולנוע והטלוויזיה בישראל )ע״ר (

פרס נוסף: סדנא כתיבה באדיבות דניאלה דורון

הצילום הטוב ביותר: מאמו – רותם בכר. במאית – הילה כהן

פרס נוסף: השכרת ציוד צילום באדיבות גליקסון

העריכה הטובה ביותר: בחורה עם מזלג בעולם של מרק – לין לאור, יותר קניספל

באדיבות: איגוד מקצועות הפוסט )ע״ר (

פרס נוסף: חדרי עריכה ומשמרות צבע באדיבות אדיט

הופעת המשחק הטובה ביותר: סינדי – נועה אסטנג'לוב. במאית: שמר גאון בראבא

באדיבות: איגוד אמני ישראל

סרט האנימציה הטוב ביותר: א' בתמוז – יעל רייספלד

 

פרס חביב הקהל: תמונת ניצחון -עדי משניות

ציון לשבח: דברים פשוטיםליאל שרון גור

פרס פורום המבקרים: תפקיד משנה – ניר גילעת

ציון לשבח פורום המבקרים: 

השכמה – סיון נועם שמעון

דברים פשוטים – ליאל שרון גור

א' בתמוז – יעל רייספלד

דולפין מגומי – אורי אהרון

 

תחרות הסרט העצמאי הקצר

הסרט הטוב ביותר: יום רגיל – לי גילת

מענק באדיבות: קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה )ע״ר (

פרס נוסף: רזידנסי באדיבות בלוק כתיבה

הבמאי.ת המבטיח.ה: קריסטי לא תבוא יותר – אבנר מצליח

מוקדש לזכרו של ארי נשר ז״ל

פרס חביב הקהל: מיני די וי – שאולי מלמד

ציון לשבח: 

כמונו, נאהבים – דותן מורנו

להכניס מחבל הביתה – טל ענבר

 

התחרות והתערוכה הבינלאומית למדיה דיגיטלית

הפרויקט הטוב ביותר: מציאות משתנה: חווית מציאות מדומה של מחלת אלצהיימר – נופר לאור

 

התחרות לאמנות הוידאו וקולנוע נסיוני

העבודה הטובה ביותר: שלט החוצות – אור אריאלי

התחרות באדיבות: מיקי רויטמן

 

מענק הפקה קצר על הדרך:

שם פרויקט: פיל בסנטר

שם זוכה:  זיו ממון ורונה סגל

שם פרויקט: זריחה ביפו

שם זוכה: אילי רזיק

 

מענק הפקה קצר אנימציה:

שם פרויקט: היינו פצצה מפורזת

שם זוכה: דותן מורנו

שם פרויקט: להתאהב ברקס

שם זוכה: אלירן פלד ומעיין אנגלמן