01.1 /
הבמאית
01.1 /
בייביסיטר
11.6 /
מחר אנחנו עוברות
אולם 5, 11:30
רכישת כרטיס
12.6 /
אחת על אחת עם עילית זקצר
אולם 2, 16:30
רכישת כרטיס
09.6 /
ג'ורג' וושינגטון
אולם 1, 16:30
רכישת כרטיס
14.6 /
המורה לפסנתר
אולם 1, 13:00
רכישת כרטיס
12.6 /
נקמה + Q&A
אולם 2, 13:30
רכישת כרטיס
10.6 /
מותה של שולה – זוכים מכל הזמנים
אולם 5, 16:00
רכישת כרטיס
14.6 /
מן המזרח+Q&A
אולם 2, 20:00
רכישת כרטיס
13.6 /
המנון – זוכים מכל הזמנים
אולם 5, 16:00
רכישת כרטיס
01.1 /
הבייביסיטר
11.6 /
עם חוקים – זוכים מכל הזמנים
אולם 5, 16:00
רכישת כרטיס
14.6 /
נשימתה של הקשת שלי – זוכים מכל הזמנים
אולם 2, 15:30
רכישת כרטיס
11.6 /
פרינס אבלאנש
אולם 1, 18:30
רכישת כרטיס
01.1 /
ארמונות בחול
01.1 /
המפקדת / מכתב אהבה למ"מ שלי
09.6 /
תזכור את זה – זוכים מכל הזמנים
אולם 2, 16:00
רכישת כרטיס
01.1 /
הכי רחוק שמצאתי
01.1 /
האחות / חבלי לידה
12.6 /
סיבוב אחרון – זוכים מכל הזמנים
אולם 5, 16:00
רכישת כרטיס
09.6 /
אוקטובר נובמבר
אולם 2, 16:30
רכישת כרטיס
14.6 /
אחת על אחת עם סופי ארטוס
אולם 2, 18:00
רכישת כרטיס
01.1 /
זרים מקומיים
16.6 /
הסיפור על פי ברני+Q&A
אולם 2, 13:00
רכישת כרטיס
13.6 /
על זנות ותהילה
אולם 5, 11:30
רכישת כרטיס
01.1 /
החשפנית / קורה
15.6 /
אחת על אחת עם מיכל ויניק
אולם 2, 17:00
רכישת כרטיס
01.1 /
איזק וחג המולד הכי טוב אי פעם
01.1 /
תכנית לחיים טובים יותר
10.6 /
הארטיסט + Q&A
אולם 1, 20:30
רכישת כרטיס
10.6 /
ANTARES
אולם 5, 13:30
רכישת כרטיס
15.6 /
החיפוש
אולם 1, 22:00
רכישת כרטיס
15.6 /
הפעם האחרונה שראיתי את מקאו
אולם 1, 14:30
רכישת כרטיס
01.1 /
ג'וני
10.6 /
סוכן חשאי 117 : קהיר, רשת מרגלים + Q&A
אולם 2, 13:00
רכישת כרטיס
15.6 /
אהבה + Q&A
אולם 1, 18:30
רכישת כרטיס
01.1 /
החזן והים
14.6 /
אודט + Q&A
אולם 2, 12:30
רכישת כרטיס
10.6 /
פיינאפל אקספרס + Q&A
אולם 2, 17:30
רכישת כרטיס
09.6 /
EVOLUTION OF A CRIMINAL
אולם 2, 12:30
רכישת כרטיס
11.6 /
השבויה
אולם 1, 16:00
רכישת כרטיס
חדשות
From jonah the wet nurse 1 copy
25.5.16

ביקורת על הסרט "יונה המינקת" – תחרות הסרט העצמאי הקצר

”הסרט שנע בין סרקזם גמור לאימה מבוסס על סיפורו של אשר רייך בהשראת המדרש על
Michel Hazanavicius, writer/director of "The Artist," poses at a screening of the film in Beverly Hills, Calif., Monday, Nov. 21, 2011. The silent, black-and-white film is set in Hollywood between 1927 and 1932. (AP Photo/Chris Pizzello)
25.5.16

גלריה מפרגנים לאורחי הכבוד שלנו!

  הבמאי הצרפתי מישל הזנוויציוס ("הארטיסט"), הבמאי האמריקאי דיוויד גורדון גרין ("פיינאפל אקספרס") וקלייר את'רטון
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
תחרות בינלאומית 1 – תמונות על אבדן
12:00 - 13:30
12:30
EVOLUTION OF A CRIMINAL
דאריוס קלארק מונרו
12:30 - 14:20
13:00
13:30
14:00
14:30
תחרות בינלאומית 2 – החיים כאי
14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
תזכור את זה – זוכים מכל הזמנים
עילית זקצר
16:00 - 16:30
16:30
ג'ורג' וושינגטון
דיויד גורדון גרין
16:30 - 17:59
אוקטובר נובמבר
גוטץ שפילמן
16:30 - 18:24
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
ערב הפתיחה- כיכר גבעון
20:30 - 22:30
21:00
21:30
22:00
22:30
מסיבת הפתיחה – רומנו, דרך יפו 9
22:30 -
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
תחרות בינלאומית 3 – קצת 'על טבעי' ומיסטיקה
11:00 - 12:30
11:30
12:00
12:30
תחרות ישראלית 1- התעוררות
12:30 - 14:00
13:00
סוכן חשאי 117 : קהיר, רשת מרגלים + Q&A
מישל הזנוויציוס
13:00 - 14:40
13:30
ANTARES
גוטץ שפילמן
13:30 - 15:30
14:00
14:30
15:00
תחרות בינלאומית 4 – כח
15:00 - 16:30
15:30
סדנת אמן עם גוטץ שפילמן \ שאלות מאת יוצר קולנוע
15:30 - 17:00
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
מותה של שולה – זוכים מכל הזמנים
אסף קורמן
16:00 - 16:30
16:30
17:00
תחרות בינלאומית 5 – אדם מחפש משמעות
17:00 - 18:30
17:30
פיינאפל אקספרס + Q&A
דיוויד גורדון גרין
17:30 - 20:00
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
הארטיסט + Q&A
מישל הזנוויציוס
20:30 - 22:30
21:00
21:30
קטיפה כחולה
דיוויד לינץ'
21:30 - 23:30
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
מחר אנחנו עוברות
שנטל אקרמן
11:30 - 13:20
12:00
תחרות ישראלית 2 – שזורים
12:00 - 13:30
תחרות בינלאומית 6 – מחשבות על התפשרות
12:00 - 13:30
12:30
13:00
13:30
14:00
תחרות ישראלית 3 – מנגד
14:00 - 15:30
סדנת אמן עם קלייר את'רטון \ אמנות העריכה
14:00 - 15:30
תחרות בינלאומית 7 – הנווד החדש
14:00 - 15:40
14:30
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
השבויה
שנטל אקרמן
16:00 - 18:00
עם חוקים – זוכים מכל הזמנים
דובר קוסאשווילי
16:00 - 16:30
16:30
סדנת אמן עם מישל הזנוויציוס \ מקולנוע קלאסי ועד מודרני
16:30 - 18:00
17:00
17:30
סינימה TALK – דיוויד גורדון גרין
17:30 - 19:00
18:00
18:30
פרינס אבלאנש
דיויד גורדון גרין
18:30 - 20:10
סדנת תסריטאות עם גוטץ שפילמן \ מבנה הסיפור
18:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
תחרות בינלאומית 8 – אסור להיתקע (רומנו, דרך יפו 9)
21:00 - 22:30
21:30
22:00
22:30
סינמה קלאב- רומנו, דרך יפו 9
22:30 -
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
תחרות בינלאומית 9 – תמונות על אובדן
11:30 - 13:00
ניסיוני 1 – חותרים אל הלא נודע
11:30 - 13:30
12:00
12:30
13:00
13:30
תחרות ישראלית 4 – שבר
13:30 - 15:00
נקמה + Q&A
גוטץ שפילמן
13:30 - 16:00
14:00
תחרות בינלאומית 10- התבגרות
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
תחרות הסרט העצמאי הקצר 1
15:30 - 17:00
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
סיבוב אחרון – זוכים מכל הזמנים
תומאס וינטרברג
16:00 - 16:30
16:30
אחת על אחת עם עילית זקצר
16:30 - 18:30
17:00
תחרות ישראלית 5 – שוטטות
17:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
סדנת אמן עם דיוויד גורדון גרין \ לעשות סרט-בכל ז'אנר ובכל תקציב
18:30 - 20:00
19:00
גיבורה
עטרה פריש, חלי הרדי, יסמין שרייר-עוזרי, שירה פיורסקי, שירה פורת
19:00 - 20:30
19:30
20:00
20:30
תחרות בינלאומית 11 – XXY
20:30 - 22:00
21:00
21:30
סיפורים מהחצר האחורית
21:30 - 23:00
22:00
22:30
סדרת רשת – הטרמפיסטים
22:30 - 0:00
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
Life is Shorts- מושב ראשון: פילוסופיה, אלוהים ומוות
10:00 - 11:30
10:30
11:00
11:30
על זנות ותהילה
מיכאל גלאוגר
11:30 - 13:20
12:00
תחרות בינלאומית 12 – בתים
12:00 - 13:30
Life is Shorts- מושב שני: רוחות רפאים בקולנוע הקצר
12:00 - 13:30
12:30
13:00
13:30
14:00
Life is Shorts- מושב שלישי: אסתטיקה בלתי נראית
14:00 - 15:30
14:30
תחרות בינלאומית 13 – תירבות
14:30 - 16:00
ניסיוני 2 – חותרים אל הלא נודע
14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
Life is Shorts- מושב רביעי: הקולנוע הקצר של ז'ואו פדרו רודריגס
16:00 - 17:30
סדנת אמן עם ז'ואו פדרו רודריגז \ הסרט הקצר
16:00 - 17:30
המנון – זוכים מכל הזמנים
אלעד קידן
16:00 - 16:30
16:30
תחרות הסרט העצמאי הקצר 2
16:30 - 18:00
17:00
17:30
סינימה TALK – מישל דריגז
17:30 - 19:00
18:00
קצר על הדרך – שבע
18:00 - 19:00
סדנת אמן עם מוניקה ווילי \ יחסי במאי-עורך
18:00 - 19:30
18:30
19:00
19:30
תחרות הסרט העצמאי הקצר 3
19:30 - 21:00
20:00
איים בזרם – יוצרים מציגים קצרים אהובים
20:00 - 22:00
20:30
21:00
חגיגות ה-30 והקרנת סרט לילה
גור הלר
21:00 - 22:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
מקבצי גמר 1 – תחרות בינלאומית
10:00 - 11:30
10:30
11:00
11:30
12:00
מקבצי גמר 2 – תחרות בינלאומית
12:00 - 13:30
12:30
אודט + Q&A
ז'ואו פדרו רודריגז
12:30 - 14:30
13:00
המורה לפסנתר
מיכאל הנקה
13:00 - 15:10
13:30
14:00
מקבצי גמר 3 – תחרות בינלאומית
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
נשימתה של הקשת שלי – זוכים מכל הזמנים
אנריקו מריה ארטלה
15:30 - 16:00
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
פאנל עורכות
16:00 - 17:30
מקבצי גמר 4 – תחרות בינלאומית
16:00 - 17:30
16:30
17:00
קרנפים – פרויקט אדפטציה
17:00 - 18:30
17:30
סינימה TALK – גאבו גריינר
17:30 - 19:00
18:00
אחת על אחת עם סופי ארטוס
18:00 - 20:00
18:30
19:00
19:30
20:00
מהגרים – הפרויקט התיעודי חברתי
20:00 - 21:30
מן המזרח+Q&A
שנטל אקרמן
20:00 - 22:20
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
מקבצי גמר 1 – תחרות בינלאומית
10:00 - 11:30
10:30
11:00
11:30
12:00
מקבצי גמר 2 – תחרות בינלאומית
12:00 - 13:30
12:30
13:00
13:30
14:00
מקבצי גמר 3 – תחרות בינלאומית
14:00 - 15:30
14:30
הפעם האחרונה שראיתי את מקאו
ז'ואו פדרו רודריגז
14:30 - 16:00
15:00
סדנת אמן עם רוברט לנטוס \ יחסי במאי-מפיק
15:00 - 16:30
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
מקבצי גמר 4 – תחרות בינלאומית
16:00 - 17:30
16:30
אימה- פרויקט ז'אנרים
16:30 - 18:00
17:00
אחת על אחת עם מיכל ויניק
17:00 - 19:00
17:30
18:00
18:30
אהבה + Q&A
מיכאל הנקה
18:30 - 21:00
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
סדרת רשת – קונפס
משה רוזנטל
21:00 - 22:30
21:30
22:00
החיפוש
מישל הזנוויציוס
22:00 - 0:15
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
זוכי תחרות הסרט העצמאי הקצר
11:00 - 12:30
11:30
12:00
12:30
13:00
הסיפור על פי ברני+Q&A
ריצ'ארד לואיס
13:00 - 15:45
13:30
14:00
זוכי התחרות הישראלית
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
קטיפה כחולה – אירוע לילי בסינמטק
21:30 -
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
אודות הפסטיבל

הפסטיבל נוסד בחוג לקולנוע ולטלוויזיה של
אוניברסיטת תל-אביב בשנת 1986,
ביוזמת סטודנטים של החוג.

כיום מדורג הפסטיבל על-ידי CILECT (הארגון הבינלאומי לבתי הספר
לקולנוע) כפסטיבל הגדול מסוגו בעולם ואחד משלושת הפסטיבלים
החשובים בתחומו. הפסטיבל הינו מוסד ללא
כוונות רווח; הוא מופק על-ידי צוות מתנדבים מלאי להט לאמנות
הקולנוע, הלוקחים בו חלק פעיל ומוסיפים אנרגיה צעירה ורעננה
המייחדת את הפסטיבל בנוף הפסטיבלים הקיימים בארץ ובעולם.

להמשך קריאה
AboutImage
תחרויות

תחרויות הפסטיבל ממקמות במרכז הבמה את הדור החדש של הקולנוע העולמי. הקולות הייחודים שמתבטאים בתחרויות השונות מציעים נקודת מבט צעירה ומקורית ומעניקים לקהל הצופים הצצה למציאות סטודנטיאלית הקיימת בישראל ובעוד עשרות מדינות מרחבי העולם.

התחרויות מציעות הזדמנות לזכייה בפרסים בשווי של למעלה מ150,000 ₪. הסרטים הזוכים נבחרים ע"י חבר שופטים המורכב מאנשי מפתח מתעשיית הקולנוע הבינלאומית.

img3

התחרות ממקמת במרכז הבמה את הדור החדש של הקולנוע העולמי.

img2

התחרות הגדולה והמשמעותית ביותר בארץ לסרטי סטודנטים.

img1

התחרות מציגה את מיטב הסרטים שנוצרו בישראל בהפקה עצמאית.

ערוץ הפסטיבל
אוטובוס הסרטים
bus

מפתחות | ישראל, 12 דקות
וולינגטון ג'וניור | צרפת, 12 דקות

על הגבול | ישראל, 15 דקות
לפרוץ פנימה | גרמניה, 9 דקות
הנוער | ישראל, 107 דקות

גרינלד | ישראל, 15 דקות
הרגע | פולין, 13 דקות
לצוד פילים | ישראל, 107 דקות

מבורכת | ישראל, 15 דקות
והיה חושך | בלגיה, 18 דקות
באבא ג'ון | ישראל, 91 דקות

מראות | ישראל, 7 דקות
פנים יבשת | שוויץ, 20 דקות
המורה אירנה | ישראל, 52 דקות

העולם מתדפק בדלת | ישראל, 16 דקות
נבדל | אנגליה, 17 דקות
סיפור על אהבה וחושך | ישראל, 95 דקות

פרויקט אוטובוס הסרטים מתקיים זו השנה החמישית מתוך שאיפה להפיץ ולעורר יצירה קולנועית צעירה ומקורית ברחבי הארץ. במסגרת הפרויקט יצאו עשרים וחמישה סטודנטים וסטודנטיות לקולנוע מהארץ ומהעולם, למסע בן שבוע ימים ביישובים רבים ברחבי ישראל. בכל יישוב הם עתידים לקיים פעילויות תוכן ייחודיות עם הקהל המקומי, הכוללות סיורים, סדנאות וכיתות אמן. בכך נוצרים חיבור וקשר בין המקום לבין עולם הקולנוע באמצעות תהליך יצירה עם קבוצות נוער מקומיות. העבודה עם קבוצות הנוער תחל כשלושה חודשים לפני המסע, וביום הגעת האוטובוס ליישוב יושלם הסרט, יצולם וייערך. לעת ערב, עם השלמת הפעילות, יוזמנו כולם להקרנה חגיגית תחת כיפת השמיים ויצפו יחד בסרט שהופק במהלך היום.

להמשך קריאה ולרשימת הסרטים
צור קשר
contact1

רכישת כרטיסים /

באמצעות אתר האינטרנט של
סינמטק תל אביב / www.cinema.co.il

קופות הסינמטק בין השעות 08:30 – 21:30
03-6060800 שלוחה 9

contact2

כתובות /

מרכז הפסטיבל: סינמטק תל אביב, רח' שפרינצק 2,
תל אביב (פינת רח' הארבעה).
משרדי הפסטיבל: החוג לקולנוע ולטלוויזיה,
אוניברסיטת ת”א, בניין מקסיקו, חדר 20.

שם:
דוא''ל:
טלפון:

Please leave this field empty.

הודעה: