01.1 /
סאשקה
01.1 /
נדרים
01.1 /
יונה המינקת
01.1 /
נבדל
01.1 /
בייביסיטר
01.1 /
על הגבול
01.1 /
לאף אחד אסור להיות פה
01.1 /
The Map
01.1 /
העולם מתדפק בדלת
01.1 /
בעלות השחר
01.1 /
צעיר טוב
12.6 /
גיבורה
אולם 1, 19:00
רכישת כרטיס
01.1 /
729.D
12.6 /
סדרת רשת – הטרמפיסטים
אולם 2, 22:30
רכישת כרטיס
01.1 /
Out
01.1 /
אמניטאס
01.1 /
XYZ ,צייד העיר
01.1 /
פאנג'ויה
11.6 /
סדנת אמן עם מישל הזנוויציוס \ מקולנוע קלאסי ועד מודרני
אולם 2, 16:30
רכישת כרטיס
01.1 /
מה עובר לך בראש כשאתה נתקל במילה גרמנית כגון…?
01.1 /
אוטובוס הסרטים
אולם אחר,
רכישת כרטיס
15.6 /
מקבצי גמר 2 – תחרות בינלאומית
אולם 5, 12:00
רכישת כרטיס
01.1 /
מראות
15.6 /
מקבצי גמר 1 – תחרות בינלאומית
אולם 5, 10:00
רכישת כרטיס
14.6 /
מקבצי גמר 1 – תחרות בינלאומית
אולם 5, 10:00
רכישת כרטיס
11.6 /
תחרות בינלאומית 7 – הנווד החדש
אולם 5, 14:00
רכישת כרטיס
13.6 /
Life is Shorts- מושב שלישי: אסתטיקה בלתי נראית
אולם 2, 14:00
רכישת כרטיס
01.1 /
Paleosol 80 South
13.6 /
תחרות בינלאומית 12 – בתים
אולם 1, 12:00
רכישת כרטיס
16.6 /
זוכי התחרות הישראלית
אולם 1, 14:00
רכישת כרטיס
11.6 /
השבויה
אולם 1, 16:00
רכישת כרטיס
01.1 /
הביצה
14.6 /
נשימתה של הקשת שלי – זוכים מכל הזמנים
אולם 2, 15:30
רכישת כרטיס
13.6 /
סדנת אמן עם מוניקה ווילי \ יחסי במאי-עורך
אולם 2, 18:00
רכישת כרטיס
01.1 /
תחת השמש
14.6 /
מקבצי גמר 2 – תחרות בינלאומית
אולם 5, 12:00
רכישת כרטיס
01.1 /
דרך חיים
16.6 /
הסיפור על פי ברני+Q&A
אולם 2, 13:00
רכישת כרטיס
01.1 /
מאסטר סלבטוריס
01.1 /
בתוך קליפות
16.6 /
זוכי התחרות הבינלאומית
אולם 1, 16:00
רכישת כרטיס
01.1 /
מבורכת
12.6 /
תחרות ישראלית 5 – שוטטות
אולם 1, 17:00
רכישת כרטיס
01.1 /
אלף עזאזל
12.6 /
תחרות בינלאומית 11 – XXY
אולם 2, 20:30
רכישת כרטיס
01.1 /
סרט קיץ
01.1 /
Mountain in Shadow
15.6 /
Awards Ceremony
אולם 2, 19:00
רכישת כרטיס
01.1 /
בן זאב
11.6 /
תחרות ישראלית 2 – שזורים
אולם 1, 12:00
רכישת כרטיס
10.6 /
תחרות ישראלית 1- התעוררות
אולם 1, 12:30
רכישת כרטיס
01.1 /
בין שתי מיתות
01.1 /
פנים יבשת
01.1 /
צומת הרוחות
01.1 /
דיוקנה של אישה יפה
01.1 /
תכנית לחיים טובים יותר
01.1 /
קרחון
01.1 /
Hillbrow
01.1 /
במילים אחרות
13.6 /
חגיגות ה-30 והקרנת סרט לילה
אולם אחר, 21:00
רכישת כרטיס
13.6 /
המנון – זוכים מכל הזמנים
אולם 5, 16:00
רכישת כרטיס
15.6 /
אהבה
אולם 1, 18:30
רכישת כרטיס
01.1 /
ביקורת – “נקמה"
09.6 /
ערב הפתיחה- כיכר גבעון
אולם אחר, 20:30
רכישת כרטיס
11.6 /
פרינס אבלאנש
אולם 1, 18:30
רכישת כרטיס
01.1 /
לונג דיסטנס
01.1 /
הבייביסיטר
12.6 /
תחרות ישראלית 4 – שבר
אולם 1, 13:30
רכישת כרטיס
09.6 /
אוקטובר נובמבר
אולם 2, 16:30
רכישת כרטיס
01.1 /
שובר שמירה
01.1 /
מים קרים
01.1 /
מי שטוב לו
13.6 /
Life is Shorts- מושב ראשון: פילוסופיה, אלוהים ומוות
אולם 2, 10:00
רכישת כרטיס
12.6 /
תחרות הסרט העצמאי הקצר 1
אולם 1, 15:30
רכישת כרטיס
10.6 /
סוכן חשאי 117 : קהיר, רשת מרגלים + Q&A
אולם 2, 13:00
רכישת כרטיס
12.6 /
אחת על אחת עם עילית זקצר
אולם 2, 16:30
רכישת כרטיס
11.6 /
סינמה TALK – דיוויד גורדון גרין
אולם אחר, 17:30
רכישת כרטיס
01.1 /
מה שאני רוצה
16.6 /
קטיפה כחולה – אירוע הנעילה של הפסטיבל
אולם אחר, 21:30
רכישת כרטיס
12.6 /
ניסיוני 1 – חותרים אל הלא נודע
אולם 2, 11:30
רכישת כרטיס
01.1 /
אני, הם ואבא
13.6 /
סינמה TALK – מישל דריגז
אולם אחר, 17:30
רכישת כרטיס
10.6 /
מותה של שולה – זוכים מכל הזמנים
אולם 5, 16:00
רכישת כרטיס
01.1 /
הרמן הגרמני
15.6 /
אימה- פרויקט ז'אנרים
אולם 1, 16:30
רכישת כרטיס
01.1 /
עם הפנים לקיר
01.1 /
אהבה
01.1 /
עיקרון החסד
01.1 /
Eden's Edge, Three Shorts on the Californian Desert
01.1 /
וואווי
11.6 /
תחרות ישראלית 3 – מנגד
אולם 1, 14:00
רכישת כרטיס
15.6 /
הזוכים בתחרות דוקאביב
אולם 1, 12:00
רכישת כרטיס
01.1 /
לא נודע
09.6 /
ג'ורג' וושינגטון
אולם 1, 16:30
רכישת כרטיס
01.1 /
אשם
15.6 /
הפעם האחרונה שראיתי את מקאו
אולם 1, 14:30
רכישת כרטיס
01.1 /
שיר ערש
01.1 /
אמריקה
01.1 /
אנה
חדשות
The Fine Line 3 (3)
16.6.16

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים ה-18 גאה להציג: הזוכים הגדולים!

פרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הבינלאומית על שם טטיאנה פלקוביץ על סך 28,000 ש״ח -
facebook profile
14.6.16

סרטי הגמר בתחרות הבינלאומית

ברכות לסרטים בתחרות הבינלאומית שעלו לגמר!! מסודרים ע״פ סדר ההקרנות ב14.6 וה-15.6: 10:00  Tarikat- jasmijn schrofer
Cinema Club - facebook_event_final
03.6.16

סינמה קלאב – לייב סט אודיו ויזואלי מגיע לפסטיבל

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים ובית רומנו מציגים: -סינמה קלאב- סרטים קצרים | לייב סט אודיו-ויזואלי
ab972c4b-54c7-4217-93bd-50f83da508d4
03.6.16

אוטובוס הסרטים יצא לדרך!

אוטובוס הסרטים יצא אתמול לדרך בהזנקה חגיגית ברחבת מכסיקו, אוניברסיטת תל אביב! הצטרפו אלינו לאחד
Michel Hazanavicius, writer/director of "The Artist," poses at a screening of the film in Beverly Hills, Calif., Monday, Nov. 21, 2011. The silent, black-and-white film is set in Hollywood between 1927 and 1932. (AP Photo/Chris Pizzello)
25.5.16

גלריה מפרגנים לאורחי הכבוד שלנו!

  הבמאי הצרפתי מישל הזנוויציוס ("הארטיסט"), הבמאי האמריקאי דיוויד גורדון גרין ("פיינאפל אקספרס") וקלייר את'רטון
From jonah the wet nurse 1 copy
25.5.16

ביקורת על הסרט "יונה המינקת" – תחרות הסרט העצמאי הקצר

”הסרט שנע בין סרקזם גמור לאימה מבוסס על סיפורו של אשר רייך בהשראת המדרש על
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
תחרות בינלאומית 1 – קרבת דם
12:00 - 13:30
12:30
מחר אנחנו עוברות
שנטל אקרמן
12:30 - 14:00
13:00
13:30
14:00
14:30
תחרות בינלאומית 2 – החיים כאי
14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
תזכור את זה – זוכים מכל הזמנים
עילית זקצר
16:00 - 16:30
16:30
ג'ורג' וושינגטון
דיויד גורדון גרין
16:30 - 17:59
אוקטובר נובמבר
גוטץ שפילמן
16:30 - 18:24
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
ערב הפתיחה- כיכר גבעון
20:30 - 22:30
21:00
21:30
22:00
22:30
מסיבת הפתיחה – רומנו, דרך יפו 9
22:30 -
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
תחרות בינלאומית 3 – קצת 'על טבעי' ומיסטיקה
11:00 - 12:30
11:30
12:00
12:30
תחרות ישראלית 1- התעוררות
12:30 - 14:00
13:00
סוכן חשאי 117 : קהיר, רשת מרגלים + Q&A
מישל הזנוויציוס
13:00 - 14:40
13:30
ANTARES
גוטץ שפילמן
13:30 - 15:30
14:00
14:30
15:00
תחרות בינלאומית 4 – כח
15:00 - 16:30
15:30
סדנת אמן עם גוטץ שפילמן \ שאלות מאת יוצר קולנוע
15:30 - 17:00
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
מותה של שולה – זוכים מכל הזמנים
אסף קורמן
16:00 - 16:30
16:30
17:00
תחרות בינלאומית 5 – אדם מחפש משמעות
17:00 - 18:30
17:30
פיינאפל אקספרס + Q&A
דיוויד גורדון גרין
17:30 - 20:00
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
הארטיסט + Q&A
מישל הזנוויציוס
20:30 - 22:30
21:00
21:30
קטיפה כחולה
דיוויד לינץ'
21:30 - 23:30
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
EVOLUTION OF A CRIMINAL
דאריוס קלארק מונרו
11:30 - 13:00
12:00
תחרות ישראלית 2 – שזורים
12:00 - 13:30
תחרות בינלאומית 6 – מחשבות על התפשרות
12:00 - 13:30
12:30
13:00
13:30
14:00
תחרות ישראלית 3 – מנגד
14:00 - 15:30
סדנת אמן עם קלייר את'רטון \ אמנות העריכה
14:00 - 15:30
תחרות בינלאומית 7 – הנווד החדש
14:00 - 15:40
14:30
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
השבויה
שנטל אקרמן
16:00 - 18:00
עם חוקים – זוכים מכל הזמנים
דובר קוסאשווילי
16:00 - 16:30
16:30
סדנת אמן עם מישל הזנוויציוס \ מקולנוע קלאסי ועד מודרני
16:30 - 18:00
17:00
17:30
סינמה TALK – דיוויד גורדון גרין
17:30 - 18:30
18:00
18:30
פרינס אבלאנש
דיויד גורדון גרין
18:30 - 20:10
סדנת תסריטאות עם גוטץ שפילמן \ מבנה הסיפור
18:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
תחרות בינלאומית 8 – אסור להיתקע (רומנו, דרך יפו 9)
21:00 - 22:30
21:30
22:00
22:30
סינמה קלאב- רומנו, דרך יפו 9
22:30 - 23:59
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
תחרות בינלאומית 9 – תמונות על אובדן
11:30 - 13:00
ניסיוני 1 – חותרים אל הלא נודע
11:30 - 13:30
12:00
12:30
13:00
13:30
תחרות ישראלית 4 – שבר
13:30 - 15:00
נקמה + Q&A
גוטץ שפילמן
13:30 - 16:00
14:00
תחרות בינלאומית 10- התבגרות
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
תחרות הסרט העצמאי הקצר 1
15:30 - 17:00
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
סיבוב אחרון – זוכים מכל הזמנים
תומאס וינטרברג
16:00 - 16:30
16:30
אחת על אחת עם עילית זקצר
16:30 - 18:30
17:00
תחרות ישראלית 5 – שוטטות
17:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
סדנת אמן עם דיוויד גורדון גרין \ לעשות סרט-בכל ז'אנר ובכל תקציב
18:30 - 20:00
19:00
גיבורה
עטרה פריש, חלי הרדי, יסמין שרייר-עוזרי, שירה פיורסקי, שירה פורת
19:00 - 20:30
19:30
20:00
20:30
תחרות בינלאומית 11 – XXY
20:30 - 22:00
21:00
21:30
סיפורים מהחצר האחורית
21:30 - 23:00
22:00
22:30
סדרת רשת – הטרמפיסטים
22:30 - 0:00
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
Life is Shorts- מושב ראשון: פילוסופיה, אלוהים ומוות
10:00 - 11:30
10:30
11:00
11:30
על זנות ותהילה
מיכאל גלאוגר
11:30 - 13:20
12:00
תחרות בינלאומית 12 – בתים
12:00 - 13:30
Life is Shorts- מושב שני: רוחות רפאים בקולנוע הקצר
12:00 - 13:30
12:30
13:00
13:30
14:00
Life is Shorts- מושב שלישי: אסתטיקה בלתי נראית
14:00 - 15:30
14:30
תחרות בינלאומית 13 – תירבות
14:30 - 16:00
ניסיוני 2 – חותרים אל הלא נודע
14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
Life is Shorts- מושב רביעי: הקולנוע הקצר של ז'ואו פדרו רודריגס
16:00 - 17:30
סדנת אמן עם ז'ואו פדרו רודריגז \ הסרט הקצר
16:00 - 17:30
המנון – זוכים מכל הזמנים
אלעד קידן
16:00 - 16:30
16:30
תחרות הסרט העצמאי הקצר 2
16:30 - 18:00
17:00
17:30
סינמה TALK – מישל דריגז
17:30 - 19:00
18:00
קצר על הדרך – שבע
18:00 - 19:00
סדנת אמן עם מוניקה ווילי \ יחסי במאי-עורך
18:00 - 19:30
18:30
19:00
19:30
תחרות הסרט העצמאי הקצר 3
19:30 - 21:00
20:00
איים בזרם – יוצרים מציגים קצרים אהובים
20:00 - 22:00
20:30
21:00
חגיגות ה-30 והקרנת סרט לילה
גור הלר
21:00 - 22:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
מקבצי גמר 1 – תחרות בינלאומית
10:00 - 11:30
10:30
11:00
11:30
12:00
מקבצי גמר 2 – תחרות בינלאומית
12:00 - 13:30
12:30
אודט + Q&A
ז'ואו פדרו רודריגז
12:30 - 14:30
13:00
המורה לפסנתר
מיכאל הנקה
13:00 - 15:10
13:30
14:00
14:30
15:00
מקבצי גמר 3 – תחרות בינלאומית
15:00 - 16:30
15:30
נשימתה של הקשת שלי – זוכים מכל הזמנים
אנריקו מריה ארטלה
15:30 - 16:00
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
פאנל עורכות
16:00 - 17:30
16:30
17:00
קרנפים – פרויקט אדפטציה
17:00 - 18:30
מקבצי גמר 4 – תחרות בינלאומית
17:00 - 18:30
17:30
סינמה TALK – גאבו גריינר
17:30 - 19:00
18:00
אחת על אחת עם סופי ארטוס
18:00 - 20:00
18:30
19:00
פיצ'ינג מגמת תסריטאות
19:00 - 20:30
19:30
20:00
מהגרים – הפרויקט התיעודי חברתי
20:00 - 21:30
מן המזרח+Q&A
שנטל אקרמן
20:00 - 22:20
הקרנת הסרט קטיפה כחולה – רוטשילד 12
דיוויד לינץ'
20:00 - 22:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
מקבצי גמר 1 – תחרות בינלאומית
10:00 - 11:30
10:30
11:00
11:30
12:00
הזוכים בתחרות דוקאביב
12:00 - 13:30
מקבצי גמר 2 – תחרות בינלאומית
12:00 - 13:30
12:30
חיבורי וידאו
12:30 - 14:00
13:00
13:30
14:00
מקבצי גמר 3 – תחרות בינלאומית
14:00 - 15:30
14:30
הפעם האחרונה שראיתי את מקאו
ז'ואו פדרו רודריגז
14:30 - 16:00
15:00
סדנת אמן עם רוברט לנטוס \ יחסי במאי-מפיק
15:00 - 16:30
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
מקבצי גמר 4 – תחרות בינלאומית
16:00 - 17:30
16:30
אימה- פרויקט ז'אנרים
16:30 - 18:00
17:00
אחת על אחת עם מיכל ויניק
17:00 - 19:00
17:30
18:00
18:30
אהבה
מיכאל הנקה
18:30 - 21:00
19:00
Awards Ceremony
19:00 - 20:30
19:30
20:00
20:30
21:00
סדרת רשת – קונפס
משה רוזנטל
21:00 - 22:30
21:30
22:00
החיפוש
מישל הזנוויציוס
22:00 - 0:15
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
זוכי תחרות הסרט העצמאי הקצר
11:00 - 12:30
11:30
12:00
12:30
13:00
הסיפור על פי ברני+Q&A
ריצ'ארד לואיס
13:00 - 15:45
13:30
14:00
זוכי התחרות הישראלית
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
זוכי התחרות הבינלאומית
16:00 - 17:30
אוטובוס הסרטים – אירוע מסכם
16:00 - 17:30
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
קטיפה כחולה – אירוע הנעילה של הפסטיבל
21:30 - 23:59
22:00
22:30
23:00
23:30
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
שעות הקרנהאולם 1אולם 2אולם 5אחר
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
אודות הפסטיבל

הפסטיבל נוסד בשנת 1986 ביוזמת סטודנטים בחוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל-אביב

הפסטיבל נוסד בשנת 1986 ביוזמת סטודנטים בחוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל-אביב. כיום הוא מדורג על-ידי CILECT (הארגון הבינלאומי לבתי-הספר לקולנוע) כגדול מסוגו בעולם וכאחד משלושת הפסטיבלים החשובים בתחומו. זהו מוסד ללא כוונות רווח, מופק על-ידי צוות מתנדבים מלאי להט לאמנות הקולנוע, הלוקחים בו חלק פעיל ותורמים לו אנרגיה צעירה ורעננה. כל אלה מייחדים את הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים בנוף הפסטיבלים בארץ ובעולם.

להמשך קריאה
AboutImage
תחרויות

תחרויות הפסטיבל ממקמות במרכז הבמה את הדור החדש של הקולנוע העולמי. הקולות הייחודים שמתבטאים בתחרויות השונות מציעים נקודת מבט צעירה ומקורית ומעניקים לקהל הצופים הצצה למציאות סטודנטיאלית הקיימת בישראל ובעוד עשרות מדינות מרחבי העולם.

התחרויות מציעות הזדמנות לזכייה בפרסים בשווי של למעלה מ150,000 ₪. הסרטים הזוכים נבחרים ע"י חבר שופטים המורכב מאנשי מפתח מתעשיית הקולנוע הבינלאומית.

img3

התחרות ממקמת במרכז הבמה את הדור החדש של הקולנוע העולמי.

img2

התחרות הגדולה והמשמעותית ביותר בארץ לסרטי סטודנטים.

img1

התחרות מציגה את מיטב הסרטים שנוצרו בישראל בהפקה עצמאית.

ערוץ הפסטיבל
אוטובוס הסרטים
bus

מפתחות | ישראל, 12 דקות
וולינגטון ג'וניור | צרפת, 12 דקות

על הגבול | ישראל, 15 דקות
לפרוץ פנימה | גרמניה, 9 דקות
הנוער | ישראל, 107 דקות

גרינלד | ישראל, 15 דקות
הרגע | פולין, 13 דקות
לצוד פילים | ישראל, 107 דקות

מבורכת | ישראל, 15 דקות
והיה חושך | בלגיה, 18 דקות
באבא ג'ון | ישראל, 91 דקות

מראות | ישראל, 7 דקות
פנים יבשת | שוויץ, 20 דקות
המורה אירנה | ישראל, 52 דקות

העולם מתדפק בדלת | ישראל, 16 דקות
נבדל | אנגליה, 17 דקות
סיפור על אהבה וחושך | ישראל, 95 דקות

פרויקט אוטובוס הסרטים מתקיים זו השנה החמישית מתוך שאיפה להפיץ ולעורר יצירה קולנועית צעירה ומקורית ברחבי הארץ. במסגרת הפרויקט יצאו עשרים וחמישה סטודנטים וסטודנטיות לקולנוע מהארץ ומהעולם, למסע בן שבוע ימים ביישובים רבים ברחבי ישראל. בכל יישוב הם עתידים לקיים פעילויות תוכן ייחודיות עם הקהל המקומי, הכוללות סיורים, סדנאות וכיתות אמן. בכך נוצרים חיבור וקשר בין המקום לבין עולם הקולנוע באמצעות תהליך יצירה עם קבוצות נוער מקומיות. העבודה עם קבוצות הנוער תחל כשלושה חודשים לפני המסע, וביום הגעת האוטובוס ליישוב יושלם הסרט, יצולם וייערך. לעת ערב, עם השלמת הפעילות, יוזמנו כולם להקרנה חגיגית תחת כיפת השמיים ויצפו יחד בסרט שהופק במהלך היום.

להמשך קריאה ולרשימת הסרטים
צור קשר
contact1

רכישת כרטיסים /

באמצעות אתר האינטרנט של
סינמטק תל אביב / www.cinema.co.il

קופות הסינמטק בין השעות 08:30 – 21:30
03-6060800 שלוחה 9

contact2

כתובות /

מרכז הפסטיבל: סינמטק תל אביב, רח' שפרינצק 2,
תל אביב (פינת רח' הארבעה).
משרדי הפסטיבל: החוג לקולנוע ולטלוויזיה,
אוניברסיטת ת”א, בניין מקסיקו, חדר 20.

שם:
דוא''ל:
טלפון:

Please leave this field empty.

הודעה: