הוכרזו הסרטים המשתתפים בתחרויות הפסטיבל
20.5.17

89 סרטי סטודנטים התקבלו השנה לתחרות הסטודנטים הישראלית והבינלאומית.
43 מתוך הסרטים נעשו ע״י נשים. 15 סרטים של יוצרים צעירים, עצמאיים ומבטיחים יתמודדו בתחרות הסרט העצמאי הקצר השנה.

 

התחרות הישראלית

עדן / אפרת דהאן
מכללת שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות.

אש תוקד / טוהר לב יעקובסון
מוסררה, בית-הספר הבין-תחומי לאמנות ולחברה ע”ש נגר

תמר ואמנון / שיר ניומן
מכללת סמינר הקיבוצים

כיסופים / מיכל חג’ג’
בית-הספר לאמנויות הקול והמסך מכללת ספיר

מקק / יונתן השילוני
בית-הספר לאמנויות הקול והמסך מכללת ספיר

דובדבן / הילה אמיר
בית-הספר לאמנויות הקול והמסך מכללת ספיר

מעל ומתחת / עובד פורן ולירון נרונסקי
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים

זה מה שזה / גל אפודי ותמר אודנהיימר
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים

אני בילי / משה גלבוע
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים

זכרוני לברכה / דניאלה מרוז
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים

כינים / דניאל וייסמן
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים

המופע של תימור / תמרה ממון
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים

צלול / אור בן דוד
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים

עקירה / לירון ברכט
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים

212 / בועז פרנקל
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים

ג’נאת /  רואן סלאלחה
אורנים המכללה האקדמית לחינוך

טבעות בצל /  אורי מרגלית
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה ע”ש סטיב טיש

שאריות / יעל ארד צפריר
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה ע”ש סטיב טיש

קרן היסוד 13/  אופיר פרץ
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה ע”ש סטיב טיש

השירה מצקת / ענת קרמין
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה ע”ש סטיב טיש

לא בבית ספרינו / רני אבידן
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה ע”ש סטיב טיש

בתים /  עומר רדק
מנשר לאמנות

לילה חסר שחר/  שרה בוזקוב
מנשר לאמנות

שיעור פרטי / אדם קרמר
מנשר לאמנות

מקום להיות / עידו חן ואילן בר
מנשר לאמנות

הביתה / נלי פלדמן
המחלקה לקולנוע, המדרשה – הפקולטה לאמנויות, המכללה האקדמית בית ברל

כמו בבית / שירה מישר
בית-הספר מעלה לטלוויזיה, לקולנוע ולאמנויות

 

 

 

התחרות הבינלאומית

הימים המאושרים / אגוסטינה גואלה
אוניברסיטת דל סינה, ארגנטינה

אדל מירן איגוואבי
בית-הספר להנדסת סאונד, המוסד למדיה יצירתית, אוסטרליה

יער ההדים מריה לוז אוליברז קפל
האקדמיה לקולנוע, אוסטריה

פרנקי 15  מריה לוז ואוליברס קאפל
המוסד המלכותי לתיאטרון, קולנוע וסאונד, בלגיה

אנג’ליקה לאופולד לגרנד
בית-הספר הגבוה לאמנויות, בלגיה

התחמקות עילי שבילוט
המכון לאמנות, בלגיה

רק רציתי שתגיד / ונסה סילבה
אוניברסיטת סאו פאולו, בית-הספר לתקשורת ואמנויות, ברזיל

הבייביסיטר /  פרדריק שלטה
אוניברסיטת קוויבק, מונטריאול, קנדה

טיסת לילה /  קלרה ל’הורו-גרסיה
אוניברסיטת קוויבק, מונטריאול, קנדה

שתיקה /  לו מנגז’או
האקדמיה לקולנוע, בייג’ינג, סין

עת להישאר, עת לעזוב שו ג’ינגשין
האקדמיה לקולנוע, האוניברסיטה הבפטיסטית הונג קונג, סין

הדייג / ברה אנה סטסקלובה
הפקולטה לקולנוע וטלוויזיה באקדמיה לאמנויות הבמה בפראג, צ’כיה

על ציפורים ועל דבורים / יאנה ואנהנן
אוניברסיטת טמפר למדעים, פינלנד

לחלום על בולטימור / לולה קוויבורון
לה פמיס, צרפת

אהבה בקצב הגאבר / אנה קזנבה-קמבט
לה פמיס, צרפת

מצלמת גוף / סטפן מייכזקווסקי
לה פמיס, צרפת

יצרתי אותך הרגתי אותך / אלכסנדרו פטרו בדליטה
לה פרסנוי, צרפת

טזן / שירלי ברונו
לה פרסנוי, צרפת

גבי / מיכאל פטר נתנסקי
אוניברסיטה לקולנוע קונראד וולף, בבלסברג, גרמניה

העין השנייה שלי / אחמד סאלח
האקדמיה לאמנויות המדיה קלן, גרמניה

אות מצוקה / פלוריין שרף
האקדמיה לקולנוע באדן-וורטמברג, גרמניה

בעולם שלנו / האנה פישר
סופיה מלניק ונינה פראנגו, האקדמיה לקולנוע באדן-וורטמברג, גרמניה

כולנו / קטיה בנראת׳
בית-הספר למדיה המבורג, גרמניה

בעיניה של איה / דוד ווגנר
בית-הספר למדיה המבורג, גרמניה

בלוז לקופסת הסיגרים כריסטופר קאופמן
בית-הספר למדיה המבורג, גרמניה

גבול / סוניה סהראן
מוסד המדינה לקולנוע וטלוויזיה, הודו

הקדושה הנמה / לאורה סמאני
מרכז הסרט הניסיוני, איטליה

קרן אור / ליהי סבג
מעלה, בית-ספר לטלוויזיה קולנוע ואמנויות, ישראל

בן ממשיך / יובל אהרוני
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה ע״ש סטיב טיש, אוניברסיטת תל-אביב, ישראל

עשרה צלילי פעמון / אילי ריזק
בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע״ש סטיב טיש, אוניברסיטת תל-אביב, ישראל

אחותך / מיכל גסנר
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים, ישראל

עץ הכלה / שאדי חביב אללה
בית-הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה, ירושלים, ישראל

דג מחוץ למים / יוטה טאקשו
המכון היפני לתמונה הנעה, יפן

התגברות / קואי היאשי
אוניברסיטת ניהון, קולג’ לאמנות, יפן

כשאפור הוא צבע / מאריט ווירהיים
האקדמיה ההולנדית לקולנוע, הולנד

התמוטטות / אולה סבסטיאן קאס
בית-הספר הנורבגי לקולנוע, נורבגיה

בתוך מגרש החנייה / ג’וליאנה אוראה
אוניברסיטת גוודלחרה, מחלקת תמונה וקול, מקסיקו

מעשים שטניים / פיוטר דומאלווסקי
אוניברסיטת שלזיה, הפקולטה לרדיו וטלוויזיה על שם קז’ישטוף קישלובסקי, פולין

השיבה / דמיאן קוקור
אוניברסיטת שלזיה, הפקולטה לרדיו וטלוויזיה על שם קז’ישטוף קישלובסקי, פולין

זמן ללכת / גרגור מולדה
בית-הספר לקולנוע גדיניה, פולין

בין שנינו / מאצ’יי מילר
בית-הספר לקולנוע גדיניה, פולין

הסתגלות ברטוש קרוליק
בית-הספר הפולני הלאומי לקולנוע טלוויזיה ותיאטרון, פולין

שוטטות / קלינה אלאנרודסינסקה
בית-הספר הפולני הלאומי לקולנוע טלוויזיה ותיאטרון, פולין

לילה בטוקוריקי / רוקסנה סטרו
האוניברסיטה לאמנות תיאטרון וקולנוע “א. ל. קרגיאלה”, רומניה

קריאה אחרונה מילנה גרוויץ’
הפקולטה לאמנויות הדרמה, סרביה

משפחתו של יאן / פאבול סיזמר
הפקולטה לקולנוע וטלוויזיה, האקדמיה לאמנות הבמה, סלובקיה

כמו הזאבים / אודה סאבלט
בית-הספר הקנטוני לאמנות של לוזאן, שוויץ

מא יאן צ’אן: גלים של שינוי / ג’ונאס שו
בית-הספר הקנטוני לאמנות של לוזאן, שוויץ

7 סנטימטרים / מטאהן סרפליוגלו
אוניברסיטת דוקוז אילול, טורקיה

ילד המטבעות /  לי צ’ואן-יאנג
האוניברסיטה הלאומית של טאיוואן לאמנויות, טאיוואן

גאות ושפל / לו פו-שון
האוניברסיטה הלאומית של טאיוואן לאמנויות, טאיוואן

בית-הספר היסודי דקאלב / ריד ואן דיק
בית-הספר לתיאטרון קולנוע וטלוויזיה, אוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס, ארצות הברית

חוף חולי / תאנוס פאפאסטריאו
בית-הספר לתיאטרון קולנוע וטלוויזיה, אוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס

המבחן / זאוקיאנג זאו
בית-הספר לאמנויות ע”ש טיש, אוניברסיטת ניו יורק

סייד אלנורה אוסמונליבה
בית-הספר לאמנויות ע”ש טיש, אוניברסיטת ניו יורק

תפוחים אדומים ג’ורג’ סיקרולידז
אוניברסיטת קולומביה, ארה”ב

האמנות של הבלתי נראות פרניל ריבדאל הלוויק
אוניברסיטת קולומביה, ארה”ב

דּוֹגְמָה ללא כותרת ניל סופר
בית-הספר לאמנויות, אוניברסיטת צפון קרולינה, ארה”ב

תינוקות יובל שפירא
מכללת אמרסון, ארה”ב

אלוהים ברצועה ורן צ’ופרה
בית-הספר לקולנוע וטלוויזיה, אוניברסיטת לויולה מרימאונט, ארה”ב

הברבור דניאל צ’אבס אונטיוורוס
אוניברסיטת סטנפורד, ארה”ב

אשמה, כנראה מייקל לברקה
בית-הספר לתוכן אודיו-ויזואלי, אוניברסיטת לוס אנדס, ונצואלה

 

 

תחרות הסרט העצמאי הקצר 

אמא לנצח / אלינור נחמיה

חוות בודדים / עמיקם קובנר

בייביסיטר / אורית זמיר

הצדקה / תום שובל

רויטל היא חייזר / גן דה לנגה

חייל לארג’ / נעה גוסקוב

התנגשות / עמרי לוי

תא קולי / אמיר פכרדין

החייל האלמוני / יפים גרבוי

לים / אסף מכנס

האישה שרצתה להרוג מישהו / רוני קידר

טייק 3 / איילת בכר

כמו בית / קרן ברגמן

מכת חום / עדי שנער

 ג’זר / יערה עגנון