1986
הפסטיבל ה-1
100 סטודנטים לקולנוע מכל העולם מגיעים לראשונה לישראל. הסטודנטים ארי פולמן, דורון צברי ואורי סיוון מארגנים להם טיול לים המלח
מנהלי הפסטיבל

לורנס פרייס

מפיקי הפסטיבל

שוקי פרידמן,
ליסה שילוח,
ג'יל פיינגולד

פתיח הפסטיבל
אורחי כבוד ושופטים
שנטל אקרמן
דניס סנדרס
ירנן צ'וביק
פרופ' אוון שפירו
פרופ' וולפגנג לנגספלד
פרופ' ריצ'רד רוס
פרופ' אנטוניו לארה
פרופ' אנטוניו סנצ'ז
מוגנס רוקוב
ד"ר אנטוניו זקה
אליזבט לי
פרנקי סלק
ד"ר גיילז מולטגינר
בראיין ונהם
זוכי הפסטיבל
גור הלר
סרט לילה
ישראל
הסרט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מתיאס גלאזל
נשיקות הברזל
גרמניה
התחרות הבינלאומית
אידו סלע
כאמל גשש
ישראל
התחרות הבינלאומית
מיטקו פאנוב
ידיים למעלה
פולין
התחרות הבינלאומית
ג'ואנה פריסטלי
קולות
ארה"ב
התחרות הבינלאומית
1988
הפסטיבל ה-2
חצי שנה אחרי האינתיפדה קיימת התנגדות גדולה להגיע לישראל, עמוס גיתאי יוצר פאנל ייחודי "קולנוע כיבוש" ומדבר על הסוגיה הבוערת
מנהלי הפסטיבל

לורנס פרייס

מפיקי הפסטיבל

שוקי פרידמן

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
אישטבן סאבו
רוברט וייז
קארל רייז
קז'ישטוף זנוסי
עמוס גיתאי
זוכי הפסטיבל
איילת מנחמי
עורבים
ישראל
התחרות הבינלאומית
לורן ז'אווי
רכבת הבוקר
בלגיה
התחרות הבינלאומית
ג'ספר וו. נילסון
הלוחם מן הפרברים
דנמרק
התחרות הבינלאומית
לי סאקס
סאונד פראי
ארה"ב
התחרות הבינלאומית
וונסה קתברט
עוסקים
בריטניה
התחרות הבינלאומית
1990
הפסטיבל ה-3
את טקס הסיום מביים איתן פוקס הצעיר, ובו משתתפים לימים "החמישייה הקאמרית"
מנהלי הפסטיבל

ארנון גולדפינגר

מפיקי הפסטיבל

שוקי פרידמן,
אסנת טרבלסי

אירוח

אנני ברמן

מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
ארלנד ג'וזפסון
אמיר קוסטוריצה
מאנוס חאג'ידאקיס
ביל רואו
זוכי הפסטיבל
נילס ארדאן
הוגו מהימרלאנד
דנמרק
התחרות הבינלאומית
אדם דייוידסון
פגישה זוגית לארוחת צהריים
ארה"ב
התחרות הבינלאומית
אלן טיילור
השאלה הבוערת
ארה"ב
התחרות הבינלאומית
שחר סגל
גנימד
ישראל
התחרות הבינלאומית
לואיס קרלוס קאררה
עשב
מקסיקו
התחרות הבינלאומית
1992
הפסטיבל ה-4
תיאו אנגלופולוס ומרצ׳לו מסטרויאני מגיעים להיות אורחי כבוד ולהרים לסטודנטים בתל אביב!
מנהלי הפסטיבל

יוסי דרורי

מפיקי הפסטיבל

דפנה מנור,
אלכסנדרה סלנצ'ר

אירוח

אנני ברמן

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
מרצ'לו מסטרויאני
תיאו אנגלופלוס
אנדרי ז'ולאבסקי
וירג'יניה רייט ווקסמן
דיליה סלווי
מרין קרמיץ
זוכי הפסטיבל
אנט ק. אולסון
10:32 ביום שלישי- סיפור אהבה
דנמרק
התחרות הבינלאומית
ג'אנקרלו ג'מין
אדג'יו
בריטניה
התחרות הבינלאומית
פרנציסקו גוזון
עברים כמו גנבים
הונגריה
התחרות הבינלאומית
יוסי ליאון
סובב לו סובב
ישראל
התחרות הבינלאומית
ברברה מארהיינו
קיאדולו מיו
גרמניה
התחרות הבינלאומית
אנדרזיי וויסצ'אוסקי
מזבחות
פולין
התחרות הבינלאומית
פרנסס לי
שחררו אותי
בריטניה
התחרות הבינלאומית
1994
הפסטיבל ה-5
הפסטיבל מוצא בית חדש: סינמטק תל אביב. מאז אנחנו שם. והסטודנט תומאס ויטנברג זוכה במקום הראשון
מנהלי הפסטיבל

יוסי דרורי,
אנני ברמן

מפיקי הפסטיבל

אלכסנדרה סלנצ'ר,
אסנת אלדר

אירוח

שלי שמר

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
תיאו אסקמיליה
גואידו פינק
אנג'לה הארט
מייק רוזנברג
קלמן גאבור
זוכי הפסטיבל
תומס וינטרברג
סיבוב אחרון
דנמרק
התחרות הבינלאומית
אלכסנדרו-קאטלין פטיטה
תפריט מלא
רומניה
התחרות הבינלאומית
לורי לינד
הפיה שלא רצה להיות פיה
קנדה
התחרות הבינלאומית
אנו קוויוליינן
חג מולד מרחוק
פינלנד
התחרות הבינלאומית
סוזאן לופלין
האירוע
אנגליה
התחרות הבינלאומית
נטלי אלונסו קסאלה
זיכרונות בלי קרבות ומתים אחרים
הולנד
התחרות הבינלאומית
צ'אבי גימנז
וואלטר פראלטה
ספרד
התחרות הבינלאומית
ואלטר פייסטלה, סטפן שניידר
להתראות
גרמניה
התחרות הבינלאומית
1996
הפסטיבל ה-6
שיא בכמות המשתתפים בתחרות הבינלאומית, 166 סרטים, מ-61 בתי ספר
מנהלי הפסטיבל

עמליה מרגולין

מפיקי הפסטיבל

גליה כהן,
ארז חסון

אירוח

יעל נתנאל

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
גילה אלמגור
פול מזורסקי
אורנה בן דור
מופודיה טלאטלי
אדריאן מאנסיה
אנצ'ו מונטלאונה
איבן פאסר
דיוויד רובינסון
לואי טילי
יעוד לבנון
פול מזורקי
שיי פיי
טים ריד
זוכי הפסטיבל
רן כרמלי
גול עצמי
ישראל
התחרות הבינלאומית
ג'ורג' מילטון
אין כזה דבר
בריטניה
התחרות הבינלאומית
ולדימיר אדאסק
צפרדע
סלובקיה
התחרות הבינלאומית
סרגיי לוזניצה
היום נבנה בית
רוסיה
התחרות הבינלאומית
תומס סומנה
האחות קארין
שוויץ
התחרות הבינלאומית
רוברט גודן
המסע
אוסטרליה
התחרות הבינלאומית
רזה פרסה
מעולם לא
דנמרק
התחרות הבינלאומית
פראנקו דה פנה
לחשי הרוח
פולין
התחרות הבינלאומית
1998
הפסטיבל ה-7
שנה של כוכבים! הסטודנט דובר קוסאשווילי זוכה בפרס הראשון עם סרטו "עם חוקים" והסטודנט ניר ברגמן במקום השני עם "סוסי ים"
מנהלי הפסטיבל

לירן עצמור,
אלון כספי

מפיקי הפסטיבל

איתי קן-תור,
הילה ארביב

אירוח

יעל נתנאל

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
ארנון מילצ'ן
מישל אוחיון
ד"ר פרדריקה אוליבראס
פרופ' אנדז'יי בדנארק
עמוס גיתאי
רייקו גרליק
יהודה סתיו
דייויד רובינסון
נחמן שי
מארק שיבאס
הוברט זאופר
בושטיאן מאשרה
אורנה בן דור
דומיניק גרין
הרץ פראנק
אולריך פלסברג
ד"ר סטיבן ג'. פרדריקס
נאביל קוסטה שומאלי
זוכי הפסטיבל
דובר קוסאשווילי
עם חוקים
ישראל
מקום ראשון עלילתי
התחרות הבינלאומית
ניר ברגמן
סוסי ים
ישראל
מקום שני עלילתי
התחרות הבינלאומית
דאמיין דה פיירפון
שקרן
בלגיה
מקום שלישי עלילתי
התחרות הבינלאומית
מלגוז'אטה דה פיירפון
דממה
פולין
זוכה דוקומנטרי
התחרות הבינלאומית
קאטרינה אורבאנובה-קרשקובה
אהבה בלי בגדים
סלובקיה
מקום ראשון אנימציה
התחרות הבינלאומית
אסיף קפאדיה
גנב הכבשים
בריטניה
התחרות הבינלאומית
אנטונין צ'ונדלה
יאקוב וורוניקה
צ'כיה
התחרות הבינלאומית
סטינה קראחה
האיש מהמצולות
דנמרק
התחרות הבינלאומית
גלעד גולדשמידט
עידו
ישראל
התחרות הבינלאומית
האנו סאלונן
רגעים במונוכרום
גרמניה
התחרות הבינלאומית
2000
הפסטיבל ה-8
חדש בפסטיבל! תחרות ישראלית.
איך לא חשבנו על זה קודם...
מנהלי הפסטיבל

אילאיל אלכסנדר,
עמית שלו

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
גרג רוץ'
כריסטופר הילס
ג'אקו ואן דורמל
אורנה בן דור
פרופ' יוטה ברוקנר
קתרין דה פורגס
פייר פרנקל
ג'ורג' קלפי
ראדו מיכאיליאנו
מארית יוהנה ניסילה
פרופ' אוון שפירו
ברננדו ספינלי
זוכי הפסטיבל
חוסיין קאראבי
בוראן
תורכיה
התחרות הבינלאומית
ז'אן-פיליפ גאוד
מברוק מוסה
צרפת
התחרות הבינלאומית
זרינקה מתייביץ'
דו קרב
קרואטיה
התחרות הבינלאומית
אורל קלימט
פעמון הקסם
צ'כיה
התחרות הבינלאומית
דאגור קארי
סופשבוע אבוד
דנמרק
התחרות הבינלאומית
ג'ים מוראלס
חדר אחורי
ספרד
התחרות הבינלאומית
פרנילה פישר כריסטנסן
הודו
דנמרק
התחרות הבינלאומית
זוהר לביא
חם
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
דני סופר
דרומית מערבית
פרס הבימוי
התחרות הישראלית
2002
הפסטיבל ה-9
שישה תושבי יפו מקבלים מצלמות וידאו ומתעדים את חייהם לסרטים קצרים.
הדברים שלא תראו ב"מחוברים"
מנהלי הפסטיבל

עלמה שירן,
ירון שני

מפיקי הפסטיבל

הילה סטרול,
ורד זייו

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
ליאו קראקס
קלוד לנצמן
סאבין מאמו
רונית אלקבץ
פרופ' אנדריי בדרנק
ויג'אי צ'נדרן
עמוס גיתאי
שזואי טמורה
מייקל סטרוס
גבריאל ליכטמן
וינסנט הירשטצ'י
אורי ברבש
צבי הווארד רוזנמן
לין רות
ג'ולי לין
פרופ' לינדה דיטמאר
פול אוקונור
ריצ'רד ג'. ראולי
פרופ' דניאל דיין
זוכי הפסטיבל
סלאוומיר פאביקי
עניין של גבר
פולין
העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
ניקולאג' ארסל
הסימפוניה האחרונה של וויצק
דנמרק
הבמאי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מיכל בוגנים
אבק
אנגליה
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
לוסיאנו לארובינה
דרכו של זפטה
מקסיקו
הסרט התיעודי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
דיוויד סוקופ
האור
צ'כיה
סרט האנימציה הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
קומל מונדרוטש
יום אחרי יום
הונגריה
פרס מיוחד מטעם השופטים
התחרות הבינלאומית
אליעזר שפירא
איכה
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
סמדר אייזק
משבר שכזה
פרס הבימוי
התחרות הישראלית
מעלה
ציון מיוחד לתכנית בית הספר הישראלי הטובה ביותר
התחרות הישראלית
2004
הפסטיבל ה-10
ריצ'ארד גיר מתארח אצלנו, וגם קופץ לתת נשיקה לכותל!
מנהלי הפסטיבל

זהר לביא,
יריב מוזר

מפיקי הפסטיבל

נעמי מיכאלי,
פנינה חלפון

אירוח

ענבל תוסיה

פתיח הפסטיבל

מפיק – הדר מדמוני
במאי – אמנון פיקר
ע. במאי – רוני יורמן, מיכה דומן
צילום, עריכה וניהול פוסט – גיא רז
ע. צלם – נעמה לנדאו, עמי יעקבס
תאורן – עמי יעקבס, שלמה קיפר

מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
ריצ'רד גיר
מוינס רוקוב
לימור סיוון
פרופ' סטניסלב סמרדז'ייב
כריסטינה מוק לינג לינג
מאניש ג'אה
פיפ חודרוב
אדוארדו סרביירה
חנה אזולאי
שוקי פרידמן
דברה זימרמן
פטריס לקונט
תומס וינטרברג
נביל עיוש
אדם גרינברג
ריקרדו אהרונוביץ'
פמלה רוזנברג
רנדי פול
דן סוסמן
וולפגנג לטייר
דן גורדון
אלן ג'יקובס
דיוויד דיימונד
ז'אן פרה
פרופ' אנדרי גלוקסמן
פרופ' גטרוד קוך
פרופ' פיטר להמן
פול שרדר
מרי בט הרט
פרופ' לורה מרקס
אדולף ניסנהולק
איבון רוק
לורנס פרייס
עמנואל פינקייל
ד"ר אליזבט קאווי
פרופ' פיליפ רוזן
זוכי הפסטיבל
לאוריטס מונק-פיטרסון
בינינו
דנמרק
הסרט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
כריסטינה מייטון
האופה
שוודיה
הסרט תיעודי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
ארמל הוסטיו
סולוס
צרפת
הסרט הנסיוני הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מרטן קינגברג
ויקטור ואחיו
שוודיה
הבמאי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
הם טראן
יום השנה
ארה"ב
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
יובל שמעוני
עשה שאדה
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
יניב שחם, דן ברומר
אודישן
הבמאי הטוב ביותר
התחרות הישראלית
מירי בוקר
אליוקים
התסריט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
2006
הפסטיבל ה-11
קולנוע נשי! הסטודנטיות מיה דרייפוס וטליה לביא זוכות בפרסים בתחרות הבינלאומית
מנהלי הפסטיבל

נעמי מיכאלי,
ליאת הרט

מפיקי הפסטיבל

פאולינה פוגל,
לנה טוראל,
גנית אילוז

אירוח

מיכל ראובני
תמר גרושקא

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
גספר נואה
לוסיל הדזיהלביק
ויקטור קוסקובסקי
דן גורדון
לין רוט
פמלה רוזנברג
דן סוסמן
רנדל קלייזר
דניאל דיין
פרופ' מיכאל רנוב
פרופ' פיליפ רוזן
פרופ' תומאס אלזסר
אולי אדל
אנטון (טוני) קייס
זוכי הפסטיבל
מיה דרייפוס
ביקור חולים
ישראל
העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
רולנד אדזרד
הפשוט
צרפת
הבמאי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
פטריק ואן הס
סיפור מסובך, פשוט
הולנד
התסריט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
קלאודיוס דווליט
אתה שם
פולין
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
ג'נה ג'י ונדרס וקורינה קראוס
פאנק רחוב במוסקבה
גרמניה
הדוקומנטרי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
שיין אקר
9
ארה"ב
התחרות הבינלאומית
טליה לביא
חיילת בודדה
ישראל
התחרות הבינלאומית
לי ג'יה
מאמא
סין
התחרות הבינלאומית
ישי אוריין
יום הולדת שמח ימימה
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
שרון רוזנטל
מילים
סרט האנימציה/נסיוני הטוב ביותר
התחרות הישראלית
דלית אלירז
חפצי באוויר
פרס הבמאי המבטיח
התחרות הישראלית
אדם זסלבסקי
פעמונים
פרס הצלם המבטיח
התחרות הישראלית
2008
הפסטיבל ה-12
פרויקט "זה קרה לילה אחד" - אורחי הפסטיבל יוצרים סרט ב-24 שעות, ומוכיחים שצריך יותר זמן
מנהלי הפסטיבל

שירה כרמי,
אפרת כהן

מפיקי הפסטיבל

מירי בירוב,
גל גרינשפן,
מאי מגריל

אירוח

דן חיוטין

פתיח הפסטיבל
אורחי כבוד ושופטים
ג'ון סיילס
ג'וליו מדם
שרה פולי
מאגי רנזי
איימי וויליאמס
סוניה היינן
הנס רוברט אייזנאוור
ג'ימנה ארנסבורג
ז'אן פלטייה
אנדריי בדנארק
מאצייז' דריגאס
מטאוס ורנר
לין רוט
דני סוסמן
ג'ואן היילר
נינה יקובסון
שפ רוזנמן
דניאל דיין
לינדה דיטמאר
פרופ' קלודין אייזיקמן
פרופ' תומאס אלזסר
פרופ' כריסטיאן פייגלסון
זוכי הפסטיבל
מזדק נסיר
תקוות גבוהות
פינלנד
הסרט העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
זנכן ליאו
בתהליכי בניה
צרפת
הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מיכל פאוסט, אריאל בלינקו
בטון
ישראל
סרט האנימציה הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
יאן-ני וונג
הסוד ברוח
טייוואן
הבמאי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
גרזגורז מוסקלה
אבא שלי ישן
גרמניה
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
פדריקו שמולר
מופע ריאליטי
מקסיקו
התסריט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מטבז לוזר
כמעט שישה צעדים עמוק מידי
סלובניה
פרס מיוחד מטעם השופטים
התחרות הבינלאומית
אלעד קידן
המנון
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
יונתן פסטרנק
Live Life
סרט האנימציה/ניסיוני הטוב ביותר
התחרות הישראלית
ליאור קיפוד
טרמפ
פרס הבמאי המבטיח
התחרות הישראלית
עמית יסעור
משעולים
פרס הצילום הטוב ביותר
התחרות הישראלית
חיים אלבום
ואהבת
פרס חביב הקהל
התחרות הישראלית
יסמין נובק
זוהר
פרס חביב הקהל
התחרות הישראלית
אסף קורמן
מותה של שולה
פרס מיוחד
התחרות הישראלית
אלמורק מורשה
מולו
ציון לשבח לשחקנית: טטנה קבדה
התחרות הישראלית
אסף קורמן
מותה של שולה
ציון לשבח לשחקן: יוסף כרמון
התחרות הישראלית
2010
הפסטיבל ה-13
מייסדים את כנס הניו מדיה הראשון
מנהלי הפסטיבל

נועה רגב, הילה שטרית

מפיקי הפסטיבל

סמדר ברעם, אניה זיסקינה

אירוח

ניר פרבר

פתיח הפסטיבל
אורחי כבוד ושופטים
רוג'ר קורמן
נייטן מילר
רוב אפסטיין
ג'פרי פרידמן
פלורין סרבן
סימון סזאבו
יאן הרלאן
פרופ' תרזה בארטה
ארנסטו כונטרראס
ד"ר לורנטיו דאמיאן
קורנאל מונדרוכזו
ניקולאי ניקטין
קימברלי יוטאני
אורי קליין
יעל שוב
מישל דריגז
גור בנטביץ'
אדם ביזנסקי
דב שטויר
יונתן ארוך
נוח סטולמן
עינת ויצמן
ארבן זורקה
זוכי הפסטיבל
בנימין פרידנברג
סיור מודרך
הסרט העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מאתיאס פריקלר
תודה, בסדר
הבמאי המבטיח ביותר
התחרות הבינלאומית
ליזה ויולטה גאס
גיסברטה
התסריט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מגנוס פון הורן
הד
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
אלון געש
מלון אהבת אמת
סרט האנימציה הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
סנהאל ר. נאיר
חיידק
הסרט הנסיוני הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
אסף סבן
רגילה
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
יפעת זקצר
תזכור את זה
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
עדי רייס
חוטא
הצלם המבטיח
התחרות הישראלית
עמרי שנהר
כבוד אחרון
התסריט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
רוני קידר
זנב
פרס היוצר המקורי
התחרות הישראלית
אלירן מלכא
71 מטר מרובע
חביב הקהל
התחרות הישראלית
מיכל קרסו, דנה מנור כהן
חלומות של טבריינים
ציון לשבח
התחרות הישראלית
דור פדלון
אווה - שם זמני
ציון לשבח
התחרות הישראלית
מני יעיש
חניה בדם
ציון לשבח
התחרות הישראלית
2012
הפסטיבל ה-14
יצאנו לדרך: הפסטיבל משיק את אוטובוס הסרטים! מאז הוא לא עצר
מנהלי הפסטיבל

אלעד גולדמן, ארז ברנהולץ

מפיקי הפסטיבל

שירה מייקין, טליה ברנשטיין

אירוח

אתי ציקו

פתיח הפסטיבל

אורחי כבוד ושופטים
פאולו סורנטינו
ניק פרייזר
לנסלוט אודווה אימאסואן
ראזבאן רדולסקו
סיניסה דראגין
ג'ון גילברט אבילדס
דניס טאנוביק
גיאורגי פאלפי
אמיר בלומנפלד
ג'ייק הורביץ'
אנה וינואלה
מישל זאנה
גידי רף
חגי לוי
מרק ברגר
פרדריק בויר
נורמה גוברה
יובן מריאנוביק
בנדק פליאגוף
סטפן רוזביצקי
אורסולה אנטוניאק
אבי מוגרבי
פדריקו ווירוח
סבסטיאן אוברט
גילה אלמגור
מאיה אמסלם
קרני זיו
אמנון זלאייט
תאופיק אבו ואיל
דני לרנר
שירה גפן
רני בלייר
טלי שלום עזר
טרה עזם
קווין אלוקה
כריסטופר הורטון
גאווין מוריסון
ג'וליה קרמר
היבי טבצ'ניק
דרין דז ויגניי
זוכי הפסטיבל
אנריקו מריה ארטאלה
נשימתה של הקשת שלי
איטליה
הסרט העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
ולריי שבצ'נקו
בתוך מעגל מרובע
רוסיה
הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
דינה ווליקובסקיה
הסבא המוזר שלי
רוסיה
סרט האנימציה הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
יאנוס ריכטר
גואנפה סור
איטליה
הבמאי המבטיח ביותר
התחרות הבינלאומית
אורית פוקס
קרב מבטים
ישראל
התסריט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
האלוואר ויצו
טובה אטלנטית
נורבגיה
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
אפרת קאופמן
למה השמש
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
אילון קוטלר, ווג'י קבהה
חתונה מעבר לגדר
הסרט התעודי/אנימציה/ניסיוני הטוב ביותר
התחרות הישראלית
אור בר-אל
ביט
הסרט התעודי/אנימציה/ניסיוני הטוב ביותר
התחרות הישראלית
רוני בארי
מלח הארץ
התסריט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
יניב לינטון
קטופה
הצילום הטוב ביותר
התחרות הישראלית
יובל אור
אחותי את
העריכה הטובה ביותר
התחרות הישראלית
מיטל בן-חמו
תעודה של זהות
פרס לקידום שינוי חברתי
התחרות הישראלית
עמרי שנהר
דירה עם כניסה בחצר
חביב הקהל
התחרות הישראלית
יניב לינטון
טאטע
ציון לשבח
התחרות הישראלית
2013
הפסטיבל ה-15
פרס אופיר לסרט הקצר נולד, ביוזמת הפסיבל ובשיתוף עם האקדמיה לקולנוע
מנהלי הפסטיבל

אלעד גולדמן,
ארז ברנהולץ

מפיקי הפסטיבל

רוני שמיס,
טליה ברנשטיין

אירוח

אתי ציקו

פתיח הפסטיבל

 

 

 

מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
קתרין ברייה
דאריו ארג'נטו
פן אק ראטאנארואנג
ג'יימס מאנוס ג'ונייר
מיכאל אנגלרט
ג'ורג' בולון
יעל אבקסיס
אסף אמיר
דני מוג'ה
נביל עיוש
מני יעיש
מירה עווד
נורמן עיסא
עידו רוזן
יעל שוב
אורון שמיר
זוכי הפסטיבל
אורן אדף
בשבחי היום
הסרט הקצר הטוב ביותר
התחרות הישראלית
מתן פנקס
רחוב ההסתדרות
התיעודי הקצר הטוב ביותר
התחרות הישראלית
תום מדר ואם-לי נוי
בפה פעור ובאוזניים עצומות
האנימציה הטוב ביותר
התחרות הישראלית
דקל ניצן
מגרש
התסריט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
סרגיי מיידין
כוכב בלי שם
הצילום הטוב ביותר
התחרות הישראלית
סיון בן ארי
יום הולדת
העריכה הטובה ביותר
התחרות הישראלית
אורי רום
חניה בצל
חביב הקהל
התחרות הישראלית
סארי באשרת
תורמוס
פרס מיוחד מטעם חבר השופטים
התחרות הישראלית
מיקי פולונסקי
אלבינה 12
ציון לשבח מטעם חבר השופטים
התחרות הישראלית
לאוניד פרודובסקי
ברוכים הבאים ו... משתתפים בצערכם
הסרט הטוב ביותר
תחרות הסרט העצמאי הקצר
פבלו לארקואן
פיל
הסרט הטוב ביותר
התחרות הים תיכונית
אחמד אל ברגותי
הזרים
הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר
התחרות הים תיכונית
2014
הפסטיבל ה-16
האחים דארדן מגיעים ומסכימים לשתות רק בירה מכבי
מנהלי הפסטיבל

טליה ברנשטיין,
רוני שמיס

מפיקי הפסטיבל

חלי הרדי,
עטרה פריש

אירוח

עדי קוטנר

פתיח הפסטיבל
אורחי כבוד ושופטים
סטיב טיש
ז'אן פייר ולוק דרדן
אוטר יוסליאני
לאוס קראקס
קים ג'י וון
ראדו מונטין
סבסטיאן סילבה
מולי מרלן סטנסגארד
חגי לוי
אלסיה ווסטון
ריק סנאט
חוסיין קראבי
סידני נטר
טלי שלום עזר
פרופ.ג'ון ברנשטיין
איתן פוקס
ברמק אקרם
יעל אביב
קימברלי יוטאני
שרק דה מאיו
דינה צבי-ריקליס
אבתיסאם מראענה- מנוחין
גל גרינשפן
דוקי דרור
אפרת שלום דנון
מיכל ויץ
עופר ליברגל
ליאור אלפנט
רון פוגל
זביג ריבצ'ינסקי
זוכי הפסטיבל
דבן ואם דאם
בדרך כל בשר
בלגיה
הסרט העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
קטרינה קרהאנקובה
סימני חיים
צ'כיה
סרט האנימציה הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
כריסטוף ריינר
רקוויאם לרובוט
ארה"ב
הסרט הנסיוני הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
נועה גוסקוב
התצפיתנית
ישראל
הבמאי המבטיח
התחרות הבינלאומית
מירים בליס
על סף הדלת
גרמניה
התסריט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
זורב דמדטראשווילי
צומת דרכים
גיאורגיה
הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
ברנז'ה טואה
גיום הנואש
צרפת
העריכה הטובה ביותר
התחרות הבינלאומית
צבי לנדסמן
אחרית דבר
ישראל
פרס מיוחד מטעם השופטים
התחרות הבינלאומית
אורן גרנר
גרינלנד
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
סער מזרחי
בכורה
הצילום הטוב ביותר
התחרות הישראלית
רני אבידן
מישהו ראה את איל נוריך?
עריכה הטובה ביותר
התחרות הישראלית
רוני ריינהרץ
רעל
התסריט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
יובל נובלמן
השפסעלך
חביב הקהל
התחרות הישראלית
בולנט אוזרוק
בתים עם חלונות קטנים
הסרט הטוב ביותר
התחרות הים תיכונית
2015
הפסטיבל ה-17
הפסטיבל מודאג מההמתנה הארוכה לפיצ'ר הראשון, ומקים את פרוייקט קצר על הדרך!
מנהלי הפסטיבל

טליה ברנשטיין,
רוני שמיס

מפיקי הפסטיבל

עטרה פריש,
מורן ארזי

אירוח

חלי הרדי

פתיח הפסטיבל
אורחי כבוד ושופטים
ג'ורג' גולדנשטרן
רונית אלקבץ
יוסי מדמוני
צ'ינסיה ספירונלו
רישארד לנצ'בסקי
אייל אופנהיים
חיים שריר
מיה דרייפוס
אסי לוי
ד"ר שמוליק דובדבני
נטליה ירמין
נחום מוכיח
פסקל פור
קייטלין מקינס
טליה לביא
פלוריאן וויגהורן
ימי ויסלר
האל הארטלי
דילן טיכנור
רם ברגמן
מישל פרנקו
קייט ברנאו
אפי בראון
ארנאו ג'פרו
מרטיג'ן ואן טול
דירק ג'אן ויסר
זוכי הפסטיבל
עדי קוטנר
Blackout
ישראל
הסרט העלילתי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
אטצוקו היריננגי
הו לוסי!
יפן / ארה"ב / סינגפור
הבמאי המבטיח
התחרות הבינלאומית
ג'ורונדור רגנרנסון
צ'ום
איסלנד
התסריט הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
אגניסקה וואסקזינסקה
מקטעים
פולין
פרס העריכה הטובה ביותר
התחרות הבינלאומית
טימותי יאנג
90 ימים
הונג קונג / ארה"ב / קנדה
פרס הצילום הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
מאי דה גונג'
אם אמא לא שמחה, אף אחד לא שמח
הולנד
פרס הדוקומנטרי הטוב ביותר
התחרות הבינלאומית
אגתה וויסרובסקה
חארות
פולין
פרס מיוחד מטעם השופטים
התחרות הבינלאומית
אלעד גולדמן
ילדי מפתח
ישראל
פרס מיוחד מטעם השופטים
התחרות הבינלאומית
יאיר פרידמן
בית שלישי
הסרט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
איתי גרוס
תעשי בכאילו
הצילום הטוב ביותר
התחרות הישראלית
אוריה הרץ
אחים
עריכה הטובה ביותר
התחרות הישראלית
מיכאל שטרן
על הגבול
התסריט הטוב ביותר
התחרות הישראלית
איתי שלמברג
סי מינור
חביב הקהל
התחרות הישראלית
אופק שמר, עדה רימון
בוקה ומבוקה ומבלוקה
ציון לשבח
התחרות הישראלית
נחמן םיקובסקי
תמיד אותו דבר
פרס פורום המבקרים
התחרות הישראלית
ניצן ציפורט
קו חברון
ציון לשבח - פורום המבקרים
התחרות הישראלית
אריה הספרי
ברית מעמקים
ציון לשבח - פורום המבקרים
התחרות הישראלית
צורית הרציון
תעשי בכאילו
ציון לשבח - פורום המבקרים
התחרות הישראלית
יאיר פרידמן
בית שלישי
ציון לשבח - פורום המבקרים
התחרות הישראלית
רותם קפלינסקי
הקו של גרייס
הסרט הטוב ביותר
תחרות הסרט העצמאי הקצר
עומרי לרון
כלולות
פרס הבימוי
תחרות הסרט העצמאי הקצר
נטעלי בראון
נדר
פרס הבימוי
תחרות הסרט העצמאי הקצר
טל גרינברג
קאפונקה
חביב הקהל
תחרות הסרט העצמאי הקצר
2016
הפסטיבל ה-18
הפסטיבל והסרט "קטיפה כחולה" חוגגים משבר גיל 30 בלילה לבן בסינמטק
מנהלי הפסטיבל

עטרה פריש
ניב פוקס

מפיקי הפסטיבל

מורן ארזי
דניאל שרון

אירוח

דנה לרר

פתיח הפסטיבל
מתוך הארכיון
אורחי כבוד ושופטים
מישל הזנוויציוס
רוברט לנטוס
יו"ר חבר השופטים - התחרות הבינלאומית
דיוויד גורדון גרין
יו"ר חבר השופטים - תחרות הסרט העצמאי הקצר
ז'ואו פדרו רודריגז
שופט בתחרות הבינלאומית
גוטץ שפילמן
שופט בתחרות הישראלית
מוניקה ווילי
קלייר את'רתון
דריוס קלארק מונרו
מישל דריגז
שופטת בתחרות הישראלית
פאולה רוגרי
שופטת בתחרות הבינלאומית
גאבו גריינר
שופט בתחרות הבינלאומית
ניר ברגמן
יו"ר חבר השופטים - התחרות הישראלית
אסף קורמן
שופט בתחרות הישראלית
רונית ויס ברקוביץ'
שופטת בתחרות הישראלית
טלי שרון
שופטת בתחרות הסרט העצמאי הקצר
הגר בן אשר
שופטת בתחרות הסרט העצמאי הקצר
איילת קייט
שופטת בתחרות הישראלית
ריימונד אמסלם
שופטת בתחרות הבינלאומית
זוכי הפסטיבל
דנה לרר
גבולות
ישראל
הסרט הטוב ביותר
בינלאומית
רענן ברגר
קום והתהלך
ישראל
הבימוי הטוב ביותר
בינלאומית
סימאון ונצ'יסלבוב
אהבה
בולגריה
התסריט הטוב ביותר
בינלאומית
דניס גוסקוב
שובו של ארקין
רוסיה
הצילום הטוב ביותר
בינלאומית
אמיל נונינגה
טריקט
הולנד
העריכה הטובה ביותר
בינלאומית
רשידה אל גראגי
אל תוך האפלה
בלגיה
הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר
בינלאומית
ג'ושוע הוץ
נירין
שוויץ
ציון לשבח
בינלאומית
איאן גרידו
ויקטור XX
ספרד
ציון לשבח
בינלאומית
אור סיני
אנה
ישראל
הסרט הטוב ביותר
ישראלית
אמיר פכרדין
בין שתי מיתות
ישראל
הבמאי הטוב ביותר
ישראלית
צור אביגד
לאף אחד אסור להיות פה
ישראל
התסריט הטוב ביותר
ישראלית
גיא סחף
אשם
ישראל
הצילום הטוב ביותר
ישראלית
אורנית לוי
שלא יגמר לי הלילה
ישראל
העריכה הטובה ביותר
ישראלית
סברין חורי
סונטה
ישראל
ציון לשבח
ישראלית
עומרי לרון ואדם ויינגרוד
פאנג'ויה
ישראל
חביב הקהל
ישראלית
אלמורק דודיאן
עם הפנים לקיר
ישראל
מקום ראשון
הסרט העצמאי הקצר
מורן רוזנבלוט וגפן גנני
מי שטוב לו
ישראל
מקום שני
הסרט העצמאי הקצר
אורן גרנר
שן כריש
ישראל
ציון לשבח
הסרט העצמאי הקצר
יולה גידרון
דיוקנה של אישה יפה
ישראל
חביב הקהל
הסרט העצמאי הקצר
טל קנטור
במילים אחרות
ישראל
פרס ראשון
פורום המבקרים
מאיה קסל
עיקרון החסד
ישראל
פרס ראשון
פורום המבקרים
דנה לרר
גבולות
ישראל
ציון לשבח
פורום המבקרים
לי היימן
כחול בירוק
ישראל
ציון לשבח
פורום המבקרים
אפרת רסנר
לא לגעת
ישראל
ציון לשבח
פורום המבקרים

תודה מיוחדת לליביו כרמלי – מייסד ומנהל ארכיון הסרטים ע”ש זימנד בביה”ס לקולנוע וטלוויזיה ע”ש טיש